Антикорупційна інформаційна кампанія у системі Безоплатної правової допомоги

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує, що триває антикорупційна інформаційна кампанія у системі БПД. Одні із цінностей, які сповідує команда системи безоплатної правової допомоги – прозорість, підзвітність, довіра наших клієнтів та партнерів. Для мінімізації корупційних ризиків та виявлення фактів, які свідчать про корупцію, а також їх усунення та попередження в майбутньому, проводиться відповідна інформаційна кампанія.
Антикорупційна інформаційна кампанія спрямована на три основні цільові групи – клієнтів системи БПД, адвокатів, які співпрацюють із нею, та працівників центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги.
Якщо Вам відомі факти корупційних діянь у системі безоплатної правової допомоги, повідомити про це можна за цілодобовим телефонним номером (044) 364 17 47. Також ви можете залишити повідомлення анонімно.
Крім того, дати інформацію на антикорупційну лінію можна за допомогою форми зворотного зв’язку на оновленому сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/zvernennya/antykoruptsijna-liniya/. 
Повідомлення може бути анонімним.

Оксана Сергієнко, інтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД

Розмір тексту-+=