Рішення №2019 від 04 лютого 2020 року “Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу та господарського відання КП «Овруч» Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокової сесія                                                              VІІ скликання

від   04 лютого   2020 року     №2019

Про передачу майна комунальної
власності Овруцької міської об’єднаної
територіальної громади з балансу
та господарського відання  КП «Овруч»
Овруцької міської ради  на баланс

Овруцької міської ради

Розглянувши лист КП «Овруч» Овруцької міської ради про передачу з балансу та господарського відання екскаватора ЕО -2625,  керуючись       статтями  26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада,

В И Р І Ш И Л А

  1. Передати з балансу та господарського відання КП «Овруч» Овруцької  міської ради на баланс  Овруцької міської ради, екскаватора ЕО -2625, рік випуску -1992 року,  залишкова балансова вартість – 435,13 грн.
  2. Відділу бухгалтерського обліку КП «Овруч» Овруцької міської ради (Дуб А.І),  внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку та  затвердити АКТ приймання – передачі.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ комунальної власності Овруцької міської ради (Макаревич С.В).

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *