Проект рішення “Про визначення орієнтовних строків проведення звітів перед виборцями депутатами Овруцької міської ради VIІ скликання.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять дев`ята   сесія                                         VІІ  скликання

від 23 січня 2020 року          проект

Про визначення орієнтовних строків
проведення звітів перед виборцями
депутатами Овруцької міської ради

VIІ скликання.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В и р і ш и л а :

 1. Визначити орієнтовні строки проведення звітування депутатами міської ради перед виборцями протягом лютого-березня 2020 року.
 2. Депутатам міської ради та керівникам депутатських груп та фракцій не пізніш як за сім днів повідомити виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб. Депутатам керівникам депутатських груп та фракцій прозвітуватися перед виборцями Овруцької об’єднаної територіальної громади.
 3. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності зобов’язані сприяти депутатам місцевих рад в організації їх звітів (зустрічей) перед (з) виборцями  шляхом  надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутату місцевої ради, на прохання депутата здійснювати інші заходи, пов’язані з проведенням його звіту (зустрічі) перед (з) виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню  виборців про час і місце його (її) проведення.
 4. Депутатам міської ради – членам відповідної депутатської фракції та групи подати керівнику фракції, групи звіти про свою роботу, зауваження та пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її органів, а також про виконання доручень, даних депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю.
 5. Керівникам депутатської фракції, групи до 25 березня 2020 року поінформувати секретаря ради або постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності про результати обговорення звітів депутатів – членів відповідної фракції, групи.
 6. Позафракційним депутатам безпосередньо поінформувати про свої звіти секретаря міської ради або постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності до 25 березня 2020 року.
 7. Секретарю ради та постійній комісії міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності узагальнити інформацію про обговорення звітів депутатів перед виборцями та відповідні пропозиції до 29 березня 2020 року.

8.Звіти депутатів міської ради перед виборцями оприлюднити на офіційному сайті Овруцької міської ради.

 1. Витрати, пов’язані з проведенням звітів депутатів місцевої
  ради перед виборцями та їх зустрічей  з  ними,  здійснюються  за
  рахунок бюджету міської ради.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Міський голова                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *