Рішення №1795 від 26 листопада 2019 року “Про передачу  майна з балансу та господарського відання КП «Овруч» Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Тридцять шостої  сесії                                                                    VІІ  скликання

від  26 листопада         2019 року         №1795

Про передачу  майна з балансу
та господарського відання КП «Овруч»
Овруцької міської ради на баланс
та оперативне управління
КНП «Овруцька міська лікарня»

Овруцької міської ради.

Розглянувши лист КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області від 12.11.2019 року, №537 «Про передачу майна», з метою покращення освітлення на території КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради,керуючись ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  комісії  міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати майно, а саме – світильники б/в в кількості – 15 (п’ятнадцять ) штук з балансу та господарського відання КП «Овруч» Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління КНП                              « Овруцька міська  лікарня».
  2. 2. Відділу бухгалтерського обліку КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області та відділу бухгалтерського обліку  КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області, підготувати акти прийому-передачі та забезпечити передачу майна в установленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області (Дуб А.І) та  директора КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області  (Шубан В.Г.)

Міський голова                                                                       Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *