Переможці конкурсу «Бюджету участі 2019»

Переможці конкурсу «Бюджету участі 2019»

10 грудня, в Овруцькій міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету. Нагадаємо, 21 листопада завершився етап голосування за 3 проекти, які були подані на конкурс «Бюджету участі». Так, на порядок денний були винесенні питання щодо офіційного оголошення переможців.

Загалом проголосувало 217 жителів громади, із них:

  • 138 голосів – проект №3 «Здорові діти-здорова нація», автор проекту Федоренко Тетяна;
  • 54 голоси – проект №2 «Модернізація пішохідних переходів», автор проекту Левківська Софія;
  • 25 голосів – проект №1 «Столова для чотирилапих», автор проекту Мазур Юлія.

Загальна сума поданих проектних пропозицій на фінансування  за кошти бюджету у часті складає 530 тис. грн., відповідно до Положення про бюджет участі Овруцької ОТГ обсяг громадського бюджету становить 500,0 тис. грн. Згідно суми затверджених коштів, Овруцька міська рада зможе профінансувати лише два проекти, які набрали більшу кількість голосів –  це проекти під номером №3 та №2.

Отже, Координаційною радою було вирішено винести на розгляд сесії міської ради дві проектні пропозиції: «Здорові діти-здорова нація» та «Модернізація пішохідних переходів», фінансування та реалізація яких планується у 2020 році.

В наступному році Овруцька міська рада планує знову оголосити  конкурс, тому просимо жителів громади не залишатися байдужими, більш активно долучатися до ініціативи бюджету участі та змінювати свою громаду на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *