Рішення №1785 від 26 листопада 2019 року “Про надання згоди на розміщення та функціонування клубної установи в нежитловому приміщенні по вул. Молодіжна,43а у с. Лукішки Овруцького району Житомирської області.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста сесія                                                                         VІІ скликання

від  26 листопада   2019 року       №1785

Про надання згоди на розміщення
та функціонування клубної установи
в нежитловому приміщенні
по вул. Молодіжна,43а у с. Лукішки

Овруцького району Житомирської області.

Заслухавши начальника відділу комунальної власності Овруцької міської ради Макаревича Сергія Васильовича про необхідність розміщення та функціонування клубної установи в нежитловому приміщенні по вул.. Молодіжній, 43а у с. Лукішки Овруцького району Житомирської області, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії  міської ради з  питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на розміщення та функціонування клубної установи в нежитловому приміщенні по вул. Молодіжній, 43а у с. Лукішки Овруцького району Житомирської області.
  2. Нежитлове приміщення клубної установи по вул. Молодіжній, 43а у с. Лукішки Овруцького району Житомирської області передати з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради для належного утримання та використання за функціональним призначенням.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради (Стельникович Т.Г.) та бухгалтерії гуманітарного відділу Овруцької міської ради підготувати акт прийому-передачі майна, визначеного в п.2 даного рішення, та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради (Стельникович Т.Г.).

Міський голова                                                         Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *