Рішення №1777 від 26 листопада 2019 року “Про передачу сейфа та шаф з ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» в Покалівський ЗДО”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста  сесія                                                            VII скликання

від 26 листопада 2019 року             №1777

Про передачу сейфа та шаф з
ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів»

в Покалівський ЗДО

Керуючись ст.ст.: 26, 29, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виробничою потребою Покалівського закладу дошкільної освіти у сейфі та шафах, з метою раціонального використання майна закладів освіти, заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань міської ради Ткачука В.Г., враховуючи лист директора ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» Овадчука В.Д. від 06.09.2019 № 75 та пропозиції постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати безоплатно з балансу та користування опорного закладу освіти «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» на баланс та в користування Покалівському закладу дошкільної освіти майно, а саме:

– сейф металевий в кількості 1 шт. балансовою вартістю 41,00 грн.

– шафи в кількості 3 шт. х 89,00 грн – загальною балансовою вартістю 267,00 грн.

  1. ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» (директор – Овадчук В.Д) передати, а Покалівському ЗДО (директор – Левицька М.М.) прийняти назване в п.1 цього рішення майно у відповідності до чинного законодавства з оформленням відповідного акта та фінансових документів.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.), та постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                        Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *