Рішення №1776 від 26 листопада 2019 року “Про передачу ліжок дитячих з Шоломківського ЗДО в Покалівський ЗДО.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста  сесія                                             VII скликання

від 26  листопада 2019 року            № 1776

Про передачу ліжок дитячих
з Шоломківського ЗДО в

Покалівський ЗДО.

Керуючись ст.ст.: 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ліжками дитячими Покалівського ЗДО у зв’язку із можливим збільшенням контингенту дітей в закладі та з метою раціонального використання майна закладів дошкільної освіти, заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань міської ради Ткачука В.Г., враховуючи лист директора Покалівського ЗДО Левицької М.М. від 02.10.2019 № 66 та пропозиції постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати безоплатно з балансу та оперативного управління Шоломківського закладу дошкільної освіти на баланс та в оперативне управління в Покалівський заклад дошкільної освіти ліжка дитячі виїзні в кількості 4-х шт., а саме:

– ліжка дитячі виїзні 2-рівневі – 3 шт.;

– ліжка дитячі виїзні 3-рівневі – 1 шт.;

  1. Шоломківському ЗДО (директор – Сокульська Г.М.) передати, а Покалівському ЗДО (директор – Левицька М.М.) прийняти назване в п.1 цього рішення майно у відповідності до чинного законодавства з оформленням відповідного акта та фінансових документів.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.), та постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                       Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *