Рішення №1775 від 26 листопада 2019 року “Про передачу бензопили «Світязь» з Покалівського ЗДО в ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста  сесія                                                       VII скликання

від 26  листопада 2019 року            №1775

Про передачу бензопили «Світязь»
з Покалівського ЗДО в ОЗО «Покалівський

ЗЗСО I-III ступенів»

Керуючись ст.ст.: 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з переходом Покалівського закладу дошкільної освіти на опалення від котельні опорного закладу освіти «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів», з метою раціонального використання наявного майна закладів освіти, заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань міської ради Ткачука В.Г., враховуючи лист директора Покалівського ЗДО Левицької М.М. від 13.09.2019 № 61 та пропозиції постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати безоплатно з балансу та оперативного управління Покалівського закладу дошкільної освіти Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління опорного закладу освіти «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» Овруцької міської ради бензопилу «СВІТЯЗЬ», що була подарована названому вище закладу дошкільної освіти:
№№

п/п

Перелік та назва техніки Інвентарний номер Початкова балансова вартість (грн.) Знос (грн.) Залишкова балансова вартість (грн.)
1. Бензопила «СВІТЯЗЬ» 110490080 00,00 00,00 00,00
  1. Покалівському ЗДО (директор – Левицька М.М.) передати, а ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» (директор – Овадчук В.Д.) прийняти назване в п.1 цього рішення майно у відповідності до чинного законодавства з оформленням відповідного акта та фінансових документів.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Ткачука В.Г., та постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                     Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *