Рішення №1764 від 26 листопада 2019 року “Про затвердження енергетичного логотипу Овруцької об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста   сесія                                                                               VІІ  скликання

від  26 листопада 2019 року    №1764

Про затвердження енергетичного логотипу

Овруцької об’єднаної територіальної громади

З метою підвищення поінформованості населення щодо енергозбереження і ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, популяризації та формуванню позитивного енергоефективного іміджу Овруцької ОТГ, залучення інвестицій, на виконання заходів, передбачених Програмою енергозбереження та енергоефективності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки, Планом Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату на 2018-2030 роки та Стратегією розвитку громади до 2027 року, враховуючи висновок конкурсної комісії на визначення переможця конкурсу на розробку енергетичного логотипу, що була створена відповідно до рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради  від 10.05.2019 року № 577 «Про затвердження Положення про розробку енергетичного логотипу Овруцької ОТГ», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити енергетичний логотип Овруцької об’єднаної територіальної громади (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про порядок використання енергетичного логотипу Овруцької  об`єднаної територіальної громади (додаток 2).
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

 Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд

Додаток 1

до рішення сесії Овруцької міської ради

від 26.11.2019 року №1764

Енергетичний логотип

Овруцької об’єднаної територіальної громади

      Енергетичний логотип Овруцької об’єднаної територіальної громади має форму круга зеленого кольору, навколо якого зображені об’єкти Овруцької об’єднаної територіальної громади. Логотип складається із знака та текстової частини «Овруцька ОТГ» жовтого кольору. У верхній частині круга розміщено текст «Овруцька», у нижній – «ОТГ». В центрі логотипу розміщено прямокутник білого кольору, в якому зображено елементи овруцької вишивки.

Секретар ради                                                                                І.М. Дєдух

Додаток 2

до рішення сесії Овруцької міської ради

від 26.11.2019 року № 1764

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок використання енергетичного логотипу

Овруцької об’єднаної територіальної громади

І. Загальні положення

1.1. Це положення розроблено у відповідності до ст. 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.2.Положення визначає зміст, опис та порядок використання енергетичного логотипу Овруцької об’єднаної територіальної громади.

1.3. Енергетичний логотип є офіційними символами Овруцької об’єднаної територіальної громади.

ІІ. Розміщення логотипу

2.1. Репродукція та тиражування енергетичного логотипу здійснюються :

– у вигляді кольорового та чорно-білого зображення;

– довільною технікою виконання та з різноманітних матеріалів.

2.2.Зображення енергетичного логотипу слогану може бути використане:

– для оформлення: сторінок офіційного веб-сайту Овруцької міської ради, офіційної електронної скриньки, сторінки Facebook;

– при виготовленні різного виду друкованої та рекламно-сувенірної продукції: грамот, листівок, конвертів, запрошень, проспектів, банерів та інших видів друкованої продукції, сувенірів;

– як елемент оформлення під час проведення заходів відповідної тематики (енергоефективність, енергозбереження, поводження з ТПВ, захист навколишнього середовища і т.п.).

ІІІ. Інші положення

3.1. Виключні права на використання енергетичного логотипу належать Овруцькій міській раді.

3.2. Не дозволяється без спеціального дозволу і письмового погодження з міською радою використання енергетичного логотипу у випадках, не передбачених цим Положенням.

3.3. Овруцька міська рада має право вимагати припинення несанкціонованого використання енергетичного логотипу  Овруцької об’єднаної територіальної громади і відшкодування заподіяної цим шкоди у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.4. У разі порушення юридичними та фізичними особами цього Положення вони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Секретар ради                                                                               І.М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *