Заходи з нагоди Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування

У Районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування. Присутніх на заході привітали зі святом Овруцький міський голова Іван Коруд, депутат обласної ради Олександр Павлушенко, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова – Віктор Гриневич, військовий комісар Олександр Шкут і представники громадських організацій.

Іван Коруд, у своєму виступі перед громадою, зазначив, що свято об’єднало представників цілком різних професій, але реалії сьогодення показують нам, наскільки тісно співпрацюють між собою військовослужбовці, волонтери та представники місцевого самоврядування. Сучасна російсько-українська війна дала нам чітке усвідомлення того, що наша сила, сила країни та громади, зокрема, в єдності, згуртованості, взаємопідтримці.

Міський голова привітав зі святом і нагородив подяками за щоденну самовіддану працю та значний внесок у наближення перемоги та розбудову українського суспільства ветеранів АТО, матерів учасників АТО, волонтерів і представників місцевого самоврядування. Учаснику бойових дій – Валерію Применко, який втратив здоров’я на війні та станом на сьогоднішній день має діагноз, що потребує термінового лікування, було зібрано 30 тис. грн. і вручено безпосередньо на святкуванні.

Працівники Будинку культури подарували всім присутнім у залі чудовий концерт – лунали патріотичні та журливі пісні у супроводі неповторних хореографічних постановок, а насамкінець, усі охочі мали змогу покуштувати козацький куліш від мужніх прикордонників. По закінченню свята та частування, всіх присутніх було запрошено переглянути документальний патріотичний фільм «Воїни духу» про сучасну російсько-українську війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=