Рішення №1742 від 19 листопада 2019 року “Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята  сесія                                                                          VІІ скликання

Від  19 листопада 2019 року  №1742

Про припинення договору про встановлення
строкового особистого земельного сервітуту
на право розміщення тимчасової споруди

на земельну ділянку комунальної власності

Розглянувши звернення гр. Серьоженко Т. Л. про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди, керуючись ст. 102 Земельного кодексу  України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку, кадастровий номер 1824210100:01:009:0470, площею 0,0060 га, яка розташована по вул. Київська (з північно-західної сторони земельної ділянки по вул.Київській 131), що був встановлений на підставі Договору від 01.08.2018 р. на користь гр. Серьоженко Тетяни Леонідівни.
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти з гр. Серьоженко Т. Л. угоду про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) від 01.08.2018р.
  3. Гр. Серьоженко Т. Л. зареєструвати припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=