Рішення №1736 від 19 листопада 2019 року “Про припинення права постійного користування земельною ділянкою”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята  сесія                                                                            VІІ  скликання

Від  19 листопада 2019 року    №1736

Про припинення права постійного

користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України про припинення права постійного користування земельною ділянкою у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно, керуючись ст.120 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити Північному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України право постійного користування земельною ділянкою загальною площею 0,8483 га, яка розташована: м. Овруч, вул.Металістів, 20-а, кадастровий номер 1824210100:01:008:0029, у зв’язку зі зміною права власності на нерухоме майно, що знаходиться на зазначеній земельній ділянці.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення права постійного користування вищезазначеною земельною ділянкою у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=