Рішення №1734 від 19 листопада 2019 року “Про внесення клопотання щодо надання дозволу гр. Пешку М. В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Народницької ОТГ (за межами населених пунктів)”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята  сесія                                                                             VІІ скликання

Від  19 листопада 2019 року   №1734

Про внесення клопотання щодо надання
дозволу гр. Пешку М. В. на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для ведення особистого
селянського господарства, яка розташована
на території Народницької ОТГ

(за межами населених пунктів)

Розглянувши звернення ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ОВРУЦЬКА МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ» щодо сприяння в отриманні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пешку М. В., як батьку загиблого воїна АТО, керуючись п. 34 ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 18.11.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Народицької селищної об’єднаної територіальної громади з клопотанням про надання Пешку Миколі Васильовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 2 га, яка знаходиться за межами села Ласки Народницької ОТГ.
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. від імені Овруцької міської об’єднаної територіальної громади звернутись з відповідним клопотанням до Народицької селищної об’єднаної територіальної громади  .

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=