Рішення №1732 від 19 листопада 2019 року “Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята сесія                                                                    VІI  скликання

Від  19 листопада 2019 року      № 1732

Про надання згоди на одержання права власності
на земельну ділянку, укладання договору
про передачу права власності на земельну ділянку

у зв’язку із добровільною відмовою власника

Розглянувши звернення гр. Свинчук Н. М. про добровільну відмову від земельної ділянки, керуючись ст. 140, ст. 142 Земельного кодексу України, ст.ст.. 346-347 Цивільного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду на одержання Овруцькою міською об’єднаною територіальною громадою в особі Овруцької міської ради права власності на земельну ділянку (№ 7), що розташована: м. Овруч, вул. Т. Новикова, площею 0,0500 га, кадастровий номер 1824210100:01:004:0171, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), у зв’язку із добровільною відмовою власника.
  2. Укласти договір про передачу у комунальну власність Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді в особі Овруцької міської ради від Свинчук Ніни Миколаївни земельної ділянки (№ 7), що розташована: м. Овруч, вул. Т. Новикова, площею 0,0500 га, кадастровий номер 1824210100:01:004:0171, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Надати дозвіл міському голові Коруду І. Я. укласти договір про передачу права власності на вищезазначену земельну ділянку.
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати право комунальної власності на вказану земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради.
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області у п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                     І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=