Рішення №1729 від 19 листопада 2019 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята  сесія                                                                            VІI  скликання

Від  19 листопада 2019 року        № 1729

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки

у разі зміни цільового призначення

Розглянувши звернення гр. Коротишової Р. П. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення, керуючись ст.ст.. 12, 20, 79-1, 125, 126, 186, 1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Коротишової Раїси Павлівни, розташованої за адресою м. Овруч, вул. Київська, 15, Овруцького району Житомирської області.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0059га, що розташована за адресою м. Овруч, вул. Київська, 15, кадастровий номер 1824210100:01:010:0590, з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                           І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=