Проект рішення виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  19.11.2019 року           № ____

Про хід виконання заходів з благоустрою
та поліпшення санітарного стану території

міста та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
 2. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

2.1.   Підготувати ливневу мережу по місту, а саме: Т.Шевченка, Б.Хмельницького, Шолом – Алейхема, С.Бандери, Гетьмана Виговського, Героїв Майдану, пл. Вокзальна та Юрка Тютюника, Київська, Ващука (під залізничним мостм) до зимового періоду(здійснити заходи для безперебійного функціонування) до 25.11.2019 року.

2.2.   Забезпечити охорону і відповідний стан благоустрою в зоні санітарної охорони артезіанських свердловин і ВНС.

2.3.   Провести благоустрій «Рубежу мужності» до 01.12.2019 року.

2.4.   Провести ремонт мосту на в’їзді с. Полохачів.

2.5.   Підготувати водовідвідні канали до зимового періоду: район Гептари, вулиці Ручейна, Озерна, Ш.Алейхема до 01.12.2019 року.

2.6.   Встановити ливнеприйомники по вул. Героїв Майдану, 21 до 20.11.2019 року.

2.7.   Здійснити заходи по будівництву протиерозійної споруди біля будинку № 4 по вул. Л.Українки, та біля кладовища по вул. 8 Березня в м. Овруч.

2.8. Облаштувати перехід біля будинку № 22 по вул. Павла Ковжуна.

2.9. Провести благоустрій та відновити криницю в с. Корчівка, Рулівщина.

 1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

3.1.   Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

3.2.   Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%.

3.3.   Завершити ремонтні роботи коминів в багатоквартирних будинках по пров. Стадіонний, І.Богуна, Київська.

3.4.   Здійснити прибирання опалого листя, сухої трави та сухе гілля дерев на прибудинкових територіях.

3.5. Здійснити обстеження прибудинкових територій по вул. Київська, Б.Хмельницького, Гетьмана Виговського, Героїв Майдану, І.Богуна, М.Ващука, С.Бандери, пр. Стадіонний на предмет освітлення в вечірній та нічний час та за потреби встановити додаткові ліхтарі для належного освітлення до 01.12.2019 року.

3.6. Підготувати до зимового періоду піщану суміш, техніку та інвентар для прибирання (прочищення) снігу на прибудинкових територіях.

3.7.  Встановити лавки біля будинку № 50 по Героїв Майдану.

3.8. Здійснити ремонт вхідних дверей будинку № 6 по вул. Древлянська.

3.9. Забезпечити освітлення в під’їздах будинку № 102 по вул. Тараса Шевченка та прибудинкової території.

3.10. Вирізати чагарники та облаштувати стоянку для автомобілів біля будинку 70А по вул. Київській.

 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

4.1.   Забезпечити вчасне виявлення та усунення несправностей в системі вуличного освітлення м. Овруч та населених пунктів Овруцької ОТГ до 01.11.2019 року.

4.2.   Продовжити роботи по встановленню контейнерів та облаштуванню сміттєвих майданчиків на території м. Овруч.

4.3.   Продовжити роботи по заключенню договорів з вивозу ТПВ як по місту Овруч, так і по населеним пунктах по яких вивозиться сміття. Щотижнево надавати інформацію про стан заключення договорів у порівнянні з договорами на водопостачання та відповідним реєстром.

4.4.   Спільно з відділом ЖКГБ ОМР підготувати інформацію щодо дорожніх знаків які необхідно встановити в населених пунктах Овруцької ОТГ врахувавши припис департаменту патрульної поліції УПП у Житомирській області (від 06.09.2019 року № 12052/41/28/01-2019) до 15.11.2019 року.

4.4.   Встановити дорожні знаки «Зупинка на вимогу» на звернення громадян з с. Норинськ до 01.12.2019 року.

4.5.   Встановити дорожні знаки «Зупинка заборонена», «Діти», «Обмеження руху» по вул. Шкільна та пров. Шкільний на звернення гр. Нермержицького М.Г. (№Н-673/02-К від 05.09.2019 року) до 15.11.2019 року та знак «В’їзд заборонено» до буд. 2-А по вул. Ю.Немирича на звернення гр. Гуні А.А..

4.6.   Встановити контейнери з піщано-сольовою сумішшю на спусках та підйомах по місту до 01.12.2019 року.

4.7.   Здійснювати збір з сміттєвих майданчиків та реалізацію втор сировини (пластик, папір) що п’ятниць звільняти контейнери.

4.8.   Забезпечити належний стан з благоустрою на в’їздах в місто.

4.9.   Заключити відповідні угоди по реалізації (Пластику та папіру).

4.10. Здійснити прибирання сміття, видалення чагарників, кронування дерев біля бювету по вул. Танкістів.

4.11. Провести прибирання, скошування трави, видалення чагарників біля водовідвідного каналу в районі вул. О.Довженка –  Будівельників.

4.12. Облаштувати автобусні зупинки після проведення капітального ремонту тротуарів по вул. Героїв Майдану.

4.13. Провести кронування дерев по вул. Б.Хмельницького.

4.14. Провести обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню спільно з представником державної екологічної інспекції Поліського округу по вул. Б.Хмельницького, Набережна, Київська, Героїв Майдану в м. Овруч.

4.15. Забезпечити вуличним освітленням прибудинкові території в кварталі між вулицями С.Бандери, Князя Олега, Гетьмана Виговського.

4.16. Провести заходи по вивезенню накопиченого сміття біля сміттєвих майданчиків в с. Заськи.

4.17. В термін до 15.11.2019 року вставити ялину на площі Свободи.

4.18. З метою безпеки жителів міста під час снігопадів та буревію здійснити видалення зелених насаджень, які підпрягають видаленню та кронуванню відповідно звернень громадян.

4.19. Здійснити обстеження всіх кладовищ та привести їх до санітарного стану.

4.20. Підготувати приміщення для розташування та підключення пресу.

4.21. Облаштувати пішохідний спуск з вул. 8 Березня до вул. Ручейна.

4.22. Забезпечити належний стан сміттєвого майданчика в районі будинку № 50 по вул. Героїв Майдану.

4.23. Здійснити видалення пнів за допомогою фрезерного станка по вул. Київській та біля будинку культури.

 1. Т.в.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ:

5.1.   На постійній основі проводити прибирання територій населених пунктів, а саме: прибирання сміття, вирізання чагарників.

5.2.   В разі надзвичайних подій (стихійних лих: буревій, паводок, пожежа, заметілі тощо) які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати обстеження населених пунктів, вулиць, домоволодінь та доповідати у відділ муніципальної інспекції та відділ житлово-комунального господарства і благоустрою для узагальнення та прийняття мір реагування.

5.3.   Продовжити прибирання закріплених територій, які затверджені рішенням Виконавчого комітету від 14.02.2018 року № 84 «Про затвердження територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загального державного значення та загального користування.

5.4.   Провести роботу по упередженню виникнення стихійних сміттєзвалищ та вразі виникнення здійснити ліквідацію.

5.5.   Провести відповідні заходи щодо впорядкування на кладовищах.

5.6.   Могилевцю Ю.М. та Комаровій Т.М. спільно з КП «Овруч» опрацювати питання сміттєвого звалища біля будинку № 16 по вул. Заводська в с. Слобода Шоломківська.

5.7.   Провести заходи по прибиранню узбіч доріг усіх видів в межах відповідних старостинських округів.

5.8.   Ломака В.М. – завершити ремонт паркану на кладовищі в с. Колосівка, прибрати автобусні зупинки на старостинському окрузі, здійснити прибирання від сміття, чагарників, гілля під’їзної дороги до с. Яцковичі та біля клубної установи.

5.9. Козаченко С.В. – опрацювати питання щодо прибирання сміттєвого звалища біля кладовища, переходу в с. Заськи та біля кладовища в с. Черепинки.

5.10. Корчемна С.П. – опрацювати питання щодо прибирання сміттєвого звалища біля кладовища в с. Корчівка та с. Кирдани, на полі по дорозі до лісу, при в’їзді в ліс.

5.11. Шелест О.В. – здійснити прибирання автобусної зупинки від сміття, чагарників, гілля в с. Поліське.

5.12.  Белоцький С.Д. – опрацювати питання щодо прибирання сміттєвого звалища біля кладовища в с. Покалів та здійснити прибирання гілля біля сільського клубу в с. Скребеличі;

5.13. Нелеп Л.Є. – здійснити прибирання центральної вулиці в с. Оленичі від пластику та паперу.

5.14. Мошківський В.М. – здійснити прибирання стихійного сміттєзвалища в лісопосадці між селами Гуничі та Раківщина та провести відповідну роботу с населенням щодо дотримання правил благоустрою.

5.15. Комарова Т.М. – здійснити прибирання естакади в с. Острів по вул. Коростенська від сміття.

5.16. Круглян С.М. – здійснити прибирання вулиць населених пунктів старостинського округу від сміття, чагарників, скла, пластику та лісопосадки вздовж дороги в напрямку с. Невгоди. Провести спільно з відділом муніципальної інспекції Овруцької міської ради заходи із населенням щодо дотримання правил благоустрою.

5.17. Демидчук А.В. – здійснити прибирання вулиць населених пунктів старостинського округу від сміття, чагарників, скла, пластику, паперу, біля переїзду та лісосмуги вздовж дороги до с. Потаповичі. Привести автобусні зупинки до належного санітарного стану.

5.18. Баранівський Ю.І. – привести автобусні зупинки до належного санітарного стану в с. Потаповичі, с. Гошів.

5.19.  Герасемчук Н.І. – опрацювати питання щодо прибирання сміттєвих звалищ в с. Бондарівка, с. Красносілка, с. Бондарі.

5.20. Сергійчук М.М. – здійснити прибирання вулиць населених пунктів старостинського округу, автобусних зупинок, територію колишнього споживчого товариства, біля бувшого приміщення хлібопекарні в лісопосадках від сміття, чагарників, скла, пластику, паперу.

5.21. Божок С.М. –   здійснити прибирання вулиць населених пунктів старостинського округу, автобусних зупинок, від сміття, чагарників, скла, пластику, паперу та упорядкувати сміттєзвалища в с. Велика Хайча.

 1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради:

6.1.     Проводити видалення аварійних дерев відповідно до звернень громадян та ордерів на видалення згідно Актів обстеження затверджених рішеннями виконавчого комітету. Опрацювати питання залучення підрядних організацій для цих робіт та вартості.

6.2.     Провести роботи по відновленню вуличного освітлення в с. Довгиничі, Заріччя, Лукішки, Папірня до 01.12.2019 року.

6.3.     Повести ремонт доріг з щебеневим покриттям в с. Гаєвичі та с. Коптівщина, Коренівка, Черепинки.

6.4.     Здійснити обстеження усіх кладовищ Овруцької ОТГ та розробити заходи.

6.5.     Провести аналіз технічного стану, забезпеченості інвентарем в старостинських округах та придбати бензопилу для Слобідського старостинського округу.

6.6.     Провести інвентаризацію доріг в населених пунктах Овруцької ОТГ та підготувати план робіт на 2020 рік.

6.7. Провести обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню спільно з представником державної екологічної інспекції Поліського округу по вул. Б.Хмельницького, Набережна, Київська, Героїв Майдану в м. Овруч.

 1. Відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради:

7.1.   Вживати заходи реагування до власників занедбаних житлових будинків (прадкоємців) в населених пунктах Овруцької міської ради та доповісти на черговому засіданні виконкому;

7.2.   Забезпечити контроль за дотриманням правил благоустрою керівниками підприємств, установ, організацій (особливо щодо розміщення сміттєвих пакетів на дорогах відповідно до графіку вивозу). Організувати роботу з прибирання закріплених територій.

7.3.   У разі надзвичайних подій (стихійних лих: буревій, паводок, пожежа, заметілі тощо) які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати моніторинг на предмет: розмиття доріг, знеструмлення населених пунктів, пошкодження дерев, завданої шкоди господарствам та інших наслідків негоди, узагальнювати інформацію, спільно з відділом ЖКГ і благоустрою та розробляти заходи з ліквідації наслідків несприятливих кліматичних умов.

7.4. Забезпечити контроль за дотриманням правил благоустрою на території міста та населених пунктах Овруцької міської ради спільно з в.о. старост, при виявленні порушень вживати відповідні міри реагування – складати протоколи, виносити приписи з подальшим розглядом адміністративною комісією.

7.5. Забезпечити проведення профілактичних заходів щодо попередження у м. Овруч торгівлі у невстановлених місцях.

 1. Відділу з гуманітарних питань:

8.1.        Директорам закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти здійснити обстеження прилеглих територій до відповідних закладів та здійснити заходи щодо ремонту парканів та прибирання територій.

8.2.        Здійснити заходи по облаштуванню парканів навколо клубів в населених пунктах Овруцької ОТГ.

 1. Робочій групі по реалізації проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч» провести обстеження виконаних робіт.
 2. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-11 даного рішення, забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 10.12.2019 року.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                 Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *