Планова нарада по енергоменеджменту

В Овруцькій ОТГ триває процес формування системи енергоменеджменту. На сьогоднішній день щоденним моніторингом використання енергетичних ресурсів повністю охоплено галузь освіти та вторинну ланку медицини. Частково – первинну медицину та заклади культури.

Виходячи із реалій сьогодення та відповідно до вимог чинного законодавства нашої країни, постає питання підключення до системи і інших об’єктів, таких, як вуличне освітлення, системи водопостачання та водовідведення громади, а також, облік використання енергетичних ресурсів житлового сектору, які використовуються в місцях загального користування.

Задля вирішення цих питань та з метою аналізу результатів обстеження установ бюджетної сфери, які перебувають у комунальній власності Овруцької ОТГ, на предмет ведення щоденного обліку використання енергоресурсів та введення в дію програмного продукту енергомоніторингу у цих закладах, 07.11.2019 року у приміщенні міського будинку культури за участю міського голови відбулась розширена нарада із керівниками бюджетних установ та комунальних  підприємств громади, начальниками відділів міської ради.

Присутніми були також бухгалтери установ та особи, на яких покладено обов’язки енергоменеджерів всіх рівнів.

Під час проведення наради, учасникам було презентовано матеріали особливості здійснення енергомоніторингу, ще раз доведено для чого він потрібен та які можливості надає у подальшому. Окрім того, доведено результати проведення аналізу енергоспоживання об’єктами бюджетної сфери як за результатами обстеження установ, так і виходячи з даних, які сформовано програмним продуктом енергомоніторингу. Вказано на недоліки та помилки, яких допускаються відповідальні особи при внесенні даних, а також, доведено інформацію про об’єкти, які будуть включені до системи  у найближчий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *