Рішення №1552 від 05 вересня 2019 року “Про створення госпрозрахункового (100 %) стоматологічного відділення КНП «Овруцька міська лікарня» з надання стоматологічної допомоги населенню”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга  сесія                                                       VІІ скликання

від  5 вересня  2019року №1552

Про створення госпрозрахункового
(100 %) стоматологічного відділення
КНП «Овруцька міська лікарня»
з надання стоматологічної

допомоги населенню

З метою поліпшення якості стоматологічної допомоги населенню, раціонального використання бюджетних коштів, керуючись п.30 ст.26, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України №1138 від 17.09.1996р. із змінами та доповненнями внесеними постановою Кабінету Міністрів України №648 від 22.09.2016р., на виконання розробленої та схваленої Міністерством охорони здоров’я України Концепції реформування стоматологічної служби України, враховуючи рекомендації засідань постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл директору КНП «Овруцька міська лікарня» (Шубан В.Г.) на створення госпрозрахункового (100 %) стоматологічного відділення з надання стоматологічної допомоги населенню.
  2. Рішення дванадцятої сесії міської ради VII скликання від 14.06.2018 року №562 “Про переведення стоматологічного кабінету поліклінічно-діагностичного відділення на частковий госпрозрахунок шляхом надання платних послуг в обсязі 25 %» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г. та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань.

 

Міський голова                                                               Іван Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=