Рішення №1551 від 05 вересня 2019 року “Про надання дозволу на проведення проектування та виконання додаткових робіт по об’єкту: «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга  сесія                                         VII скликання

Від  05 вересня 2019 року   №1551

Про надання дозволу на проведення
проектування та виконання додаткових
робіт по об’єкту: «Реконструкція

вуличного освітлення в м. Овруч»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист КП «Овруч» від 02.09.2019 №380  та враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. В зв’язку з проведенням робіт АТ «Житомиробленерго» по об’єктах: Реконструкція ПЛІ-0,4 КВ від ЗТП-539 з використанням самоутримних ізольованих проводів в м.Овруч; Реконструкція ПЛІ-0,4 КВ від ЗТП-541 з використанням самоутримних ізольованих проводів в м. Овруч; Реконструкція ПЛІ-0,4 КВ від ЗТП-515 з використанням самоутримних ізольованих проводів в м. Овруч по вулицях Героїв Майдану, Івана Богуна, Відродження, Івана Мазепи, Шкільна, Озерна, Василівська, Багряна, Нагорянська, Шолом – Алейхема, В.Карпенка, Олеся Гончара, Б. Хмельницького, які призвели до необхідності виконання додаткових робіт для реалізації проекту: «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч»:
    • Дозволити Овруцькій міській раді провести корегування проектно-кошторисної документації та виконання додаткових робіт по об’єкту: «Реконструкція вуличного освітлення в м. Овруч»;
    • Першому заступнику міського голови Гришковцю В.М. забезпечити підготовку технічного завдання для виконання проектних робіт на додаткові роботи.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М.  та постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                    Іван  Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=