Рішення №1548 від 05 вересня 2019 року “Про зменшення 1-го поясу зони санітарної охорони водозабірної свердловини в с. Коптівщина Покалівського старостинського округу Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                     VІІ  скликання

ід 05 вересня 2019 року          №1548

Про зменшення 1-го поясу зони
санітарної охорони водозабірної
свердловини в с. Коптівщина
Покалівського старостинського

округу Овруцької міської ради.

У зв’язку з тим, що при реалізації проекту «Будівництво водозабірної свердловини в с. Коптівщина Покалівського старостинського округу Овруцької міської ради Житомирської області»  водозабірна свердловина розташована у сприятливих санітарних, топографічних, гідрогеологічних умовах, відповідно до п.п 15.2.1.1 п. 15.2 розділу 15 «Зони санітарної охорони» ДБН В.2.5-74:2013 «Зовнішні мережі та споруди» та «Обгрунтування можливості зменшення 1-го поясу зони санітарної охорони водозабірної свердловини в с. Коптівщина Покалівського старостинського округу Овруцької міської ради», керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Зменшити розмір першого поясу зони санітарної охорони радіусом до 15 м для водозабірної свердловини по об’єкту «Будівництво водозабірної свердловини в с. Коптівщина Покалівського старостинського округу Овруцької міської ради Житомирської області».
  2. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради погодити зменшення першого поясу водозабірної свердловини в с. Коптівщина Покалівського старостинського округу Овруцької міської ради Житомирської області з Овруцьким районним управлінням Держспоживслужби в Житомирській області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=