Рішення №1577 від 05 вересня 2019 року “Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 29.07.2019 року № 1497 «Про надання дозволу ФОП Миколайчуку С.М. на приватизацію шляхом викупу нежитлового приміщення колишньої котельні по вулиці Білоруська, 13 в м. Овруч»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                    VII  скликання

від 05 вересня 2019  року №1577

Про внесення змін до рішення
Овруцької міської ради
від 29.07.2019 року № 1497
«Про надання дозволу ФОП Миколайчуку С.М.
на приватизацію шляхом викупу
нежитлового приміщення колишньої

котельні по вулиці Білоруська,13 в м.Овруч»

Розглянувши заяву ФО-П Миколайчука С.М. про продовження терміну виплати коштів за приватизоване шляхом викупу нежитлового приміщення по вул. Білоруська,13 в м.Овруч, заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності Макаревича С.В щодо внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 29 липня 2019 року № 1497       « Про надання дозволу ФО-П Миколайчуку С.М. на приватизацію шляхом викупу нежитлового приміщення колишньої котельні по вул. Білоруська,13 в м.Овруч», керуючись ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи рекомендації  комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміну у пункт 3 рішення Овруцької міської ради від 29 липня 2019 року № 1497 « Про надання дозволу ФО-П Миколайчуку С.М. на приватизацію шляхом викупу нежитлового приміщення колишньої котельні по вул. Білоруська,13 в м.Овруч», виклавши його в наступній редакції: «3. Фізичній особі-підприємцю Миколайчуку Сергію Миколайовичу в термін до 30.10.2019 року сплатити до бюджету міської ради кошти в сумі – 00 грн. (сто дві тисячі сто п’ятнадцять  грн. 00 коп).»
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій  та відділ комунальної власності Овруцької міської ради (Макаревич С.В.).

Міський голова                                                                    І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=