Рішення №1573 від 05 вересня 2019 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради нежитлового приміщення.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                              VІІ  скликання

від  05.09.  2019 року    №1573

Про прийняття в комунальну
власність Овруцької міської
об’єднаної територіальної громади
в особі Овруцької міської ради

нежитлового приміщення.

Заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності Овруцької міської ради Макаревича С.В. з питання прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади нежитлового приміщення по вул. І.Франка,8 в м.Овруч, з метою  державної реєстрації права комунальної власності на даний об’єкт в органах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно,   керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  комісії  міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради нежитлове приміщення по вулиці І.Франка,8 в м. Овруч загальною площею 564,3 кв.м.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій і відділ комунальної власності Овруцької міської ради (Макаревич С.В.)

Міський голова                                                            І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=