Рішення №1567 від 05 вересня 2019 року “Про зміну цільового призначення   будівельних матеріалів  по капітальному ремонту  Центрального парку в м. Овруч Житомирської області”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                   VІІ скликання

Від  05.09. 2019 року                    № 1567

Про зміну цільового призначення
будівельних матеріалів  по капітальному
ремонту  Центрального парку

в м. Овруч Житомирської області

В зв’язку з необхідністю проведення робіт з благоустрою прибудинкових територій та закінченням капітального ремонту Центрального парку в м. Овруч Житомирської області, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісій міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Змінити цільове призначення з «для капітального ремонту Центрального парку в м. Овруч Житомирської області» на проведення робіт з благоустрою прибудинкових територій в м. Овруч Житомирської області».
  2. Надати дозвіл на передачу будівельного матеріалу з балансу та господарського відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради на баланс та господарське відання КП «Гарне Місто» Овруцької міської ради , а саме: поребрик – 247,5 (двісті сорок сім  цілих п’ять десятих) м.п на суму – 11382, 53 коп ( одинадцять тисяч триста вісімдесят дві грн. 53 коп).
  3. Бухгалтерії КП «Водоканал» Овруцької міської ради та бухгалтерії КП «Гарне Місто» Овруцької міської ради підготувати акт прийому-передачі будівельних матеріалів та забезпечити внесення даних до реєстрів бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти директора КП «Водоканал» Овруцької міської ради (Латаш О.А) та директора КП «Гарне Місто» (Грищенко П.А).

Міський голова                                                            І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=