Рішення №1563 від 05 вересня 2019 року “Про надання дозволу ОЗО «Овруцька гімназія ім. А.Малишка Овруцької міської ради на передачу з балансу та оперативного управління  шиферу (б/в) на баланс Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  друга  сесія                                      VІІ  скликання

Від  5 вересня 2019  року    №1563

Про надання дозволу ОЗО
«Овруцька гімназія ім. А.Малишка
Овруцької міської ради на передачу
з балансу та оперативного управління
шиферу (б/в) на баланс

Овруцької міської ради

Заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності (Макаревич С.В) та розглянувши лист Овруцького об’єднаного міського військового комісаріату Житомирської області, з метою забезпечення заходів щодо підготовки до проведення навчальних зборів підрозділів територіальної оборони ,керуючись ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл ОЗО «Овруцька гімназія імені А.Малишка» на передачу з балансу та оперативного управління 70 листів шиферу (б/в) Овруцькій міській раді для проведення ремонтних робіт,  вартістю за один лист 65.00 грн, загальною вартістю 4550.00 грн.
  2. Затвердити акт приймання – передачі шиферу, відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника відділу комунальної власності Овруцької міської ради (Макаревич С.В) та директора ОЗО «Овруцька гімназія імені А.Малишка».( Залізко І.О).

Міський голова                                                           І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=