Проект рішення виконкому міської ради “Про встановлення тарифів на послугу водовідведення для КП «Відродження» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  12.09.2019 року                №

Про встановлення тарифів на послугу
водовідведення для КП «Відродження»

Овруцької міської ради

Розглянувши лист КП „Відродження” Овруцької міської ради про встановлення тарифів на послуги водовідведення на 2019 рік згідно наданих розрахунків з врахуванням економіко-правового висновку з питань правильності формування тарифів, керуючись Законом України “Про житлово-комунальні послуги”, Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 та інших нормативно-правових актів, керуючись ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити тарифи на послугу з централізованого водовідведення для споживачів послуги у наступних розмірах (грн./м. куб. з ПДВ):
  Водовідведення
Населення 13,48
Бюджетні установи 13,48
Інші підприємства 23,73
  1. Комунальному підприємству «Відродження» Овруцької міської ради (директор Казмерчук Т.П.):

2.1.   Повідомити споживачів послуг через засоби масової інформації про встановлення тарифів з посиланням на дане рішення не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

2.2.   Укласти із споживачами договори (зміни до договорів) на надання послуг з водопостачання.

2.3.   У разі ненадання послуг або  надання їх не в повному обсязі проводити перерахунки згідно умов договору зі споживачами про надання послуг з водовідведення.

Міський голова                                                                                  Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *