Звивається стежиночка до рідного села Корчівка

Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу.

 

Мальовниче село Корчівка Овруцької громади 1 вересня відзначило Свято села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.

Свято розпочалось із молебню за розвиток села та здоров’я його жителів. Біля сільського клубу всі охочі  мали змогу насолодитися милозвучною грою троїстих музиків та гарним святковим концертом. Ведучі від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто в цей день відзначає день народження, найстаршого та наймолодшого жителів села, і хто став на весільний рушник, і хто відзначив ювілей подружнього життя. Міський голова Іван Коруд та в.о.старости Кирданівського старостинського округу Світлана Корчемна нагородили цінними подарунками за мужність та героїзм учасників АТО, а також жіночу вокальну групу «Берегиня».

Всіх присутніх пригощали смачною кашею. Мешканці села гарно провели час, дітки побавились на батутах. Свято завершилось вечірньою дискотекою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=