Протокол 30-ї сесії VII скликання

 УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирської області

ПРОТОКОЛ

Тридцятої   сесії VII скликання

        Від  24 червня      2019 року

Всього обрано депутатів       – 34 чол.

Присутніх на сесії                  – 27  чол. (список додається)

Засідання  тридцятої   сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

Секретаріат у складі депутатів міської ради:

Мороза Л.М.

Старовойта В.М.

Гулька С.Д.

Лічильна комісія у складі депутатів міської ради:

Давидюк Ю.В.

Комаревича С.В.

Ломаки В.М.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується

порядок денний

 1. Про внесення змін до бюджету 2019 року.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 3. Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.
 4. Про затвердження Переліку об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Овруцької ОТГ.
 5. Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та

техногенної безпеки, захисту населення і території Овруцької міської ради від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

 1. Про забезпечення виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України №504 від 19.03.2018р.

                  Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

 1. Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради, КП «Овруч» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.
 2. Про   погодження  структури та штатного розпису  КП «Овруч»

Овруцької міської ради.

                                Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГ.

 1. Про Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року» Овруцької міської ради

                Інформує: Нікіфорова С.М.- спеціаліст гуманітарного відділу.

 1. Про внесення змін до складу комісії з припинення,  затвердженої рішенням міської ради від 25 січня 2019 року №1023  «Про припинення комунальної  установи Овруцька центральна районна

лікарня шляхом її ліквідації»

                                         Інформує: Юрківська О.В.-юрист міської ради.

 1. Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади.
 2. Про припинення Слобідської сільської ради шляхом приєднання до

Овруцької міської ради.

 1. Про утворення старостинського округу №17 Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, покладення обов’язків старости та покладання на останнього обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян.
 2. Про порядок виконання бюджету Слобідської сільської ради
 3. Про виготовлення гербової номерної печатки та штампу для проведення реєстрації місця проживання громадян т.в.о. старостою Слобідського старостинського округу №17.
 4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Овруцької міської ради затвердженого рішенням міської ради від 09.11.2017р. №25.
 5. Про надання права першого та другого підписів платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів територіальної громади (сільської ради), що приєдналась до Овруцької міської об‘єднаної територіальної громади.

                              Інформує: Косинська К.М.- юрист міської ради.

 1. Про план роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2019 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги громадянам району.
 3. Про зняття з контролю рішень міської ради.

Інформує: Дєдух І.М.- секретар ради.

 1. Комунальні питання.
 • Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1056 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом у 2019 році»
 • Про прийняття рішення про завершення процедури продажу через систему Прозоро, об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б)
 • Про надання дозволу аукціонної комісії з продажу майна за аукціоном через систему «Прозоро – продажі та затвердження умов продажу нежитлових будівель ( теплиця та сарай) по вулиці Житомирська, 31 в м. Овруч
 • Про припинення права господарського відання нерухомого майна (нежитлові будівлі теплиці)
 • Про внесення змін у рішення міської ради №987 від 20.12.2018 року «Про передачу нерухомого майна (бюветів) комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади  на баланс та господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 • Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлові будівлі теплиці по вул. Житомирська,31,нежитлова будівля по вул.. М.Ващука,6 та частини 3/10 нежитлового приміщення  по вул. І.Богуна,33/1)
 • Про надання дозволу гр. Бойко О.П, на приватизацію шляхом викупу  нежитлової будівлі по вулиці М.Ващука, 6
 • Про забезпечення демонтажу нежитлової будівлі  у с. Шоломки по вул. Інтернаціональна, 2а
 • Про передачу майна (автомобіля)   комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління відділу гуманітарних   питань Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячій юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради.
 • Про надання дозволу гр. Лук’янчук Н.В, на приватизацію шляхом викупу частини 3/10,  нежитлового приміщення по вулиці І.Богуна, 33/1.
 • Про надання дозволу ОЗО «Овруцька гімназія ім. А.Малишка Овруцької міської ради на передачу шиферу (б/в) Шоломківському ЗДО  Овруцької міської ради.
 • Про надання дозволу КНП  «Овруцька міська лікарня»  Овруцької міської ради   на списання майна ( твердопаливний котел «Колві –А-700», двох вентиляторів подачі повітря, блоку управління котлом)
 • Про надання дозволу ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів   № 4»   Овруцької міської ради   на списання майна  (металеві ємності)
 • Про надання дозволу Виконкому   Овруцької міської ради   на списання майна ( комп’ютерна техніка)
 • Про надання дозволу на передачу майна (комп’ютерної техніки)
 • Про припинення права оперативного управління рухомого майна (автомобілів).

                  Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу  міської ради.

 1. Земельні питання.
 • Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу
 • Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського старостинського округу
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 • Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки
 • Про надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована по вул. Василівська, 3 у м. Овручі
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів Овруцького р-ну
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «НЕВГОДІВСЬКЕ»
 • Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами»
 • Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1245 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»
 • Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах»
 • Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «ОВРУЦЬКА РАЙОННА ДРУКАРНЯ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу ТОВ «Вінд Солар Енерджі» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, які розташовані на території Покалівського старостинського округу.
 • Про затвердження детального плану території
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки
 • Про припинення договору оренди земельної ділянки
 • Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди
 • Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Овруч по вул. Київська, 127
 • Про розгляд заяви Олексюка В. Л.

                             Доповідає: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

 1. Різне.

Звіт голови комісії Комаревича С.В.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується регламент пленарного засідання:

 • для інформації по питаннях                             – до 10 хвилин
 • для виступів – до 5 хвилин

Пленарне засідання сесії міської ради завершити за 5 годин.

СЛУХАЛИ:

 1. Про внесення змін до бюджету 2019 року.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 3. Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.
 4. Про затвердження Переліку об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Овруцької ОТГ.
 5. Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та

техногенної безпеки, захисту населення і території Овруцької міської ради від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

 1. Про забезпечення виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України №504 від 19.03.2018р.

                             Доповідає: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1383  «Про внесення змін до міського бюджету 2019 року” прийнято.

Додається, стор. _________

            Грищенко П.А.-  депутат міської ради  не приймав участі у голосуванні,

і заявив про конфлікт інтересів.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1384 «Про затвердження розпоряджень міського голови” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1385 «Про внесення змін до  переліку  капітальних видатків, які будуть проводитись у 2019 році” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1386 «Про затвердження Переліку об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Овруцької ОТГ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1387 «Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Овруцької міської ради від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1388 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України №504 від 19.03.2018р” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:7. Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради, КП «Овруч» Овруцької міської ради   в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.

                                                     Доповідає: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГ.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.05.2019 року №1389  “ Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради, КП «Овруч» Овруцької міської ради   в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: 8.  Про   погодження  структури та штатного розпису  КП «Овруч»

Овруцької міської ради.

                                                       Доповідає: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГ.

Рішення по даному питанню не прийнято.

СЛУХАЛИ:9. Про Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до   2021 року» Овруцької міської ради.

               Інформує: Нікіфорова С.М.- спеціаліст гуманітарного відділу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1390  “ Про Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до   2021 року» Овруцької міської ради.» прийнято.

Додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: 10.  Про внесення змін  до складу комісії з припинення,  затвердженої рішенням міської ради від 25 січня 2019 року №1023  «Про припинення комунальної  установи Овруцька центральна районна лікарня шляхом її ліквідації»

                                                       Інформує: Юрківська О.В.-юрист міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1391 «Про внесення змін  до складу комісії з припинення,  затвердженої рішенням міської ради від 25 січня 2019 року №1023  «Про припинення комунальної  установи Овруцька центральна районна лікарня шляхом її ліквідації” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 1. Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади.
 2. Про припинення Слобідської сільської ради шляхом приєднання до

Овруцької міської ради.

 1. Про утворення старостинського округу №17 Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, покладення обов’язків старости та покладання на останнього обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян.
 2. Про порядок виконання бюджету Слобідської сільської ради
 3. Про виготовлення гербової номерної печатки та штампу для проведення реєстрації місця проживання громадян т.в.о. старостою Слобідського старостинського округу №17.
 4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Овруцької міської ради затвердженого рішенням міської ради від 09.11.2017р. №25.
 5. Про надання права першого та другого підписів платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів територіальної громади (сільської ради), що приєдналась до Овруцької міської об‘єднаної територіальної громади.

                              Інформує: Косинська К.М.- юрист міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1392 «Про добровільне приєднання  територіальних громад до об’єднаної територіальної громади.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1393 «Про припинення Слобідської сільської ради шляхом приєднання до Овруцької міської ради” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1394 «Про утворення старостинського округу №17 Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, покладення обов’язків старости та покладання на останнього обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1395 «Про порядок виконання бюджету Слобідської сільської ради” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1396 «Про виготовлення гербової номерної печатки та штампу для проведення реєстрації місця проживання громадян т.в.о. старостою Слобідського старостинського округу №17” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1397 «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Овруцької міської ради затвердженого рішенням міської ради від 09.11.2017р. №25” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1398 «Про надання права першого та другого підписів платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів територіальної громади (сільської ради), що приєдналась до Овруцької міської об‘єднаної територіальної громади” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 18. Про план роботи Овруцької міської ради  на ІІ півріччя 2019 року.

19.Про надання матеріальної допомоги громадянам району.

 1. Про зняття з контролю рішень міської ради.

Інформує: Дєдух І.М.- секретар ради

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1399 «Про план роботи Овруцької міської ради  на ІІ півріччя 2019 року ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1400 «Про надання матеріальної допомоги громадянам району ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1401 «Про зняття з контролю  окремих рішень міської ради. ” прийнято.

Додається, стор. _________

 1. СЛУХАЛИ: Комунальні питання.
 • Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1056 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом у 2019 році»
 • Про прийняття рішення про завершення процедури продажу через систему Прозоро, об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б)
 • Про надання дозволу аукціонної комісії з продажу майна за аукціоном через систему «Прозоро – продажі та затвердження умов продажу нежитлових будівель ( теплиця та сарай) по вулиці Житомирська, 31 в м. Овруч
 • Про припинення права господарського відання нерухомого майна (нежитлові будівлі теплиці)
 • Про внесення змін у рішення міської ради №987 від 20.12.2018 року «Про передачу нерухомого майна (бюветів) комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади  на баланс та господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 • Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлові будівлі теплиці по вул. Житомирська,31,нежитлова будівля по вул.. М.Ващука,6 та частини 3/10 нежитлового приміщення  по вул. І.Богуна,33/1)
 • Про надання дозволу гр. Бойко О.П, на приватизацію шляхом викупу  нежитлової будівлі по вулиці М.Ващука, 6
 • Про забезпечення демонтажу нежитлової будівлі  у с. Шоломки по вул. Інтернаціональна, 2а
 • Про передачу майна (автомобіля)   комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління відділу гуманітарних   питань Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячій юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради.
 • Про надання дозволу гр. Лук’янчук Н.В, на приватизацію шляхом викупу частини 3/10,  нежитлового приміщення по вулиці І.Богуна, 33/1.
 • Про надання дозволу ОЗО «Овруцька гімназія ім. А.Малишка Овруцької міської ради на передачу шиферу (б/в) Шоломківському ЗДО  Овруцької міської ради.
 • Про надання дозволу КНП  «Овруцька міська лікарня»  Овруцької міської ради   на списання майна ( твердопаливний котел «Колві –А-700», двох вентиляторів подачі повітря, блоку управління котлом)
 • Про надання дозволу ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів   № 4»   Овруцької міської ради   на списання майна  (металеві ємності)
 • Про надання дозволу Виконкому   Овруцької міської ради   на списання майна ( комп’ютерна техніка)
 • Про надання дозволу на передачу майна (комп’ютерної техніки)
 • Про припинення права оперативного управління рухомого майна (автомобілів).

                         Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу  міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1402  “ Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1056 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом  у 2019 році» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1403  “ Про прийняття рішення про завершення процедури продажу через систему Прозоро, об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б) » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1404  “ Про надання дозволу аукціонної комісії з продажу майна за аукціоном через систему «Прозоро – продажі та затвердження умов продажу нежитлових будівель                      ( теплиця та сарай) по вулиці Житомирська, 31  в м. Овруч » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1405  “Про припинення права господарського відання  нерухомого майна (нежитлові будівлі теплиці)  » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1406  “ Про внесення змін у рішення міської ради  №987 від 20.12.2018 року «Про передачу нерухомого майна (бюветів) комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади  на баланс та господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради  » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1407  “ Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлові будівлі теплиці по вул. Житомирська,31,нежитлова будівля по вул.. М.Ващука,6 та частини 3/10 нежитлового приміщення  по вул. І.Богуна,33/1)  » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1408  “ Про надання дозволу гр. Бойко О.П,  на приватизацію шляхом викупу  нежитлової будівлі по вулиці М.Ващука, 6 » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1409  “ Про

забезпечення демонтажу  нежитлової будівлі  у с. Шоломки по вул. Інтернаціональна, 2а » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1410  “ Про передачу майна  (автомобіля)   комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління відділу гуманітарних   питань Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячій юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1411  “ Про надання дозволу гр. Лук’янчук Н.В,  на приватизацію шляхом викупу частини 3/10,  нежитлового приміщення по вулиці І.Богуна, 33/1 » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1412  “ Про надання дозволу ОЗО «Овруцька гімназія ім. А.Малишка  Овруцької міської ради на передачу шиферу (б/в) Шоломківському ЗДО  Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1413  “ Про надання дозволу  КНП  «Овруцька міська лікарня»  Овруцької міської ради   на списання майна ( твердопаливний котел «Колві –А-700», двох вентиляторів подачі повітря, блоку управління котлом)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1414  “ Про надання дозволу  ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів   № 4»   Овруцької міської ради   на списання майна  (металеві ємності)  » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1415  “ Про надання дозволу  Виконкому   Овруцької міської ради   на списання майна                                 ( комп’ютерна техніка) » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1416  “ Про надання дозволу на передачу майна  (комп’ютерної техніки)   » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1417  “ Про припинення права оперативного управління  рухомого майна (автомобілів » прийнято.

Додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: Земельні питання:

 • Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу
 • Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського старостинського округу
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 • Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 • Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки
 • Про надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована по вул. Василівська, 3 у м. Овручі
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів Овруцького р-ну
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «НЕВГОДІВСЬКЕ»
 • Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами»
 • Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1245 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»
 • Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах»
 • Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «ОВРУЦЬКА РАЙОННА ДРУКАРНЯ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою
 • Про надання дозволу ТОВ «Вінд Солар Енерджі» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, які розташовані на території Покалівського старостинського округу.
 • Про затвердження детального плану території
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок
 • Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки
 • Про припинення договору оренди земельної ділянки
 • Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди
 • Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Овруч по вул. Київська, 127
 • Про розгляд заяви Олексюка В. Л.

                             Доповідає: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1418  “ Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1419  “ Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського старостинського округу» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1420  “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

            Грищенко П.А.-  депутат міської ради  не приймав участі у голосуванні,

і заявив про конфлікт інтересів.

Додається, стор. _______

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1421  “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1422  “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1423  “ Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1424  “ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1425  “ Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1426  “Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1427  “Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1428  “Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1429  “ Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1430  “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  по вул. Василівська, 3 у м. Овручі» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1431  “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с. Покалів Овруцького р-ну» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1432  “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1433  “Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1434  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «НЕВГОДІВСЬКЕ» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1435  “ Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1436  “ Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1245 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1437  “ Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1438  “ Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «ОВРУЦЬКА РАЙОННА ДРУКАРНЯ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1439  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1440  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1441  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання  дозволу на розробку проекту землеустрою» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1442  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання  дозволу на розробку проекту землеустрою» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1443  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання  дозволу на розробку проекту землеустрою» прийнято.

Додається, стор. ________

            Мальцев М.А.-  депутат міської ради  не приймав участі у голосуванні, і

заявив про конфлікт інтересів.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1444  “ Про надання дозволу ТОВ «Вінд Солар Енерджі» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, які розташовані на території Покалівського старостинського округу» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1445  “Про затвердження детального плану території» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1446  “ Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1447  “ Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1448  “ Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1449  “ Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1450  “ Про припинення договору  оренди земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1451  “ Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1452  “ Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1453  “ Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

            Гулько С.Д.- депутат міської ради  не приймав участі у голосуванні, і

заявив про конфлікт інтересів.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1454  “ Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1455  “ Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1456  “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Овруч по вул. Київська, 127» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви Олексюка В. Л.» не прийнято.

Відомість додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: Заяву Левківського П.М.

                                        Виступив: заявник Левківський П.М. заява додається.

Виступили депутати: Грищенко П.А.-член комісії, Комаревич С.В.- голова комісії, який зазначив, що комісія дійсно не працює і попросив депутатів підтримати його пропозицію про ліквідацію комісії щодо розподілу земельних ділянок між співвласниками будинку №22 по вул.Франка в м.Овруч, яку він очолив 14 березня 2019 року.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 24.06.2019 року №1457  “ Про припинення дії рішення №1100 від 14 березня 2019 року» прийнято.

Додається, стор. ________

Міський голова                                                                        І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *