Мальовниче село Богданівка Овруцької громади 3 серпня відзначило Свято села.

Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу.

Мальовниче село Богданівка Овруцької громади 3 серпня відзначило Свято села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Свято розпочалось зі змагання з волейболу, після чого біля сільського клубу, зібрались місцеві жителі та гості свята. Всі охочі   мали змогу насолодитися гарним концертом. Ведучі від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто в цей день відзначає день народження, найстаршого та наймолодшого жителів села, і хто став на весільний рушник, і хто відзначив ювілей подружнього життя. Міський голова Іван Коруд та в.о.старости Великочернігівського старостинського округу Тетяна Бобик нагородили цінними подарунками жителів села у номінаціях: «Майстер золоті руки», «Найкращий господар», «Краще сільське подвір’я». За мужність та героїзм учасників АТО та воїнів інтернаціоналістів було відзначено Іваном Ярославовичем та керівником ТОВ «Агростандарт» Володимиром Невмержицьким.

Мешканці села гарно провели час, за що висловлюють слова безмежної вдячності всім, хто долучився до проведення свята, і організаторам, і спонсорам, і міському голові, і старості, і артистам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=