КП «Водоканал» інформує

КП «Водоканал» постійно веде контроль за якістю та кількістю скинутих у водні об’єкти зворотних вод і забруднюючих речовин. Всі стоки проходять механічне та повне біологічне очищення на комплексі очисних споруд підприємства.

Здійснюються невідкладні роботи пов’язані з ліквідацією наслідків аварій, які можуть спричиняти погіршення якості скидів.

Дотримується режим експлуатації очисних споруд в належному санітарному стані утримується також прибережна захисна смуга річки Норинь.

Щодо перевищення показників ХСК (хімічного споживання кисню) та БСК (біологічного споживання кисню) в воді, відібраної з самої річки Норинь то даний факт свідчить про наявність в воді великої кількості органічних сполук, що активно споживають кисень, що викликає загибель водної флори та фауни.

Враховуючи результати лабораторних досліджень скидних вод з очисних споруд підприємства – суттєвих відхилень від ГДС не виявлено. І лише очищені, досягнувши нормативів ГДС – стічні води скидаються у водний об’єкт річки Норинь.

З органами відділу укладено договір на постійний контроль за якістю санітарно-хімічних та мікробіологічних показників безпечності скидів.

Останній висновок лабораторії від 28.05.2019. Відхилень по мікробіологічним та хімічним показникам не виявлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=