П’ятий модуль тренінгу «Розроблення та презентація місцевих планів дій з управління твердими побутовими відходами» за підтримки програми «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування.

Сьогодні, 25 червня 2019 р. розпочався п’ятий модуль тренінгу «Розроблення та презентація місцевих планів дій з управління твердими побутовими відходами» за підтримки програми «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування. На якому присутні представники об’єднаних територіальних громад Житомирської області, громадські організації, заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, директор Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький.

На тренінгу поділились своїм досвідом – регіональний координатор (GIZ) Сергій Пономарьов, експерти (GIZ) Ірина Коцюба та Наталія Денисенко, представники АНТ-груп Філіп Фішо та Тетяна Омельяненко, доктор наук з державного управління, професор, голова ресурсного центру міжмуніципального та транскордонного співробітництва В’ячеслав Толкованов.

З вітальним словом на тренінг завітали кандидат в народні депутати України Володимир Арешонков, голова Овруцької міської ради Іван Коруд та висловили зацікавлення і підтримку у впровадженні роздільного збору сміття, як на місцевому рівні, так і на державному.

На заході представники громад Житомирської області презентували проекти планів дій з управління твердими побутовими відходами, також пройшло обговорення уроків, проблем та подальших дій щодо забезпечення успішного доопрацювання, прийняття та впровадження місцевого плану дій з управління ТПВ та ознайомлення з цікавими національними ініціативами у сфері поводження з ТПВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *