Загальний звіт поіменного голосування рішень 30-ї сесії

 


Перелік рішень

 прийнятих на 30-й сесії міської ради 24.06.2019р.

Рішення №1383  Про внесення змін до бюджету 2019 року.

Рішення №1384  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Рішення №1385  Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.

Рішення №1386 Про затвердження Переліку об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Овруцької ОТГ.

Рішення №1387 Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Овруцької міської ради від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

Рішення №1388 Про забезпечення виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України №504 від 19.03.2018р.

Рішення №1389 Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради, КП «Овруч» Овруцької міської ради   в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.

Рішення №1390  Про Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до   2021 року» Овруцької міської ради

Рішення №1391 Про внесення змін  до складу комісії з припинення,  затвердженої рішенням міської ради від 25 січня 2019 року №1023  «Про припинення комунальної  установи Овруцька центральна районна лікарня шляхом її ліквідації»

Рішення №1392 Про добровільне приєднання  територіальних громад до об’єднаної територіальної громади.

Рішення №1393 Про припинення Слобідської сільської ради шляхом приєднання до

Овруцької міської ради.

Рішення № 1394 Про утворення старостинського округу №17 Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, покладення обов’язків старости та покладання на останнього обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян.

Рішення № 1395 Про порядок виконання бюджету Слобідської сільської ради.

Рішення №1396 Про виготовлення гербової номерної печатки та штампу для проведення реєстрації місця проживання громадян т.в.о. старостою Слобідського старостинського округу №17.

Рішення №1397 Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Овруцької міської ради затвердженого рішенням міської ради від 09.11.2017р. №25.

Рішення №1398 Про надання права першого та другого підписів платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів територіальної громади (сільської ради), що приєдналась до Овруцької міської об‘єднаної територіальної громади.

Рішення №1399 Про план роботи Овруцької міської ради  на ІІ півріччя 2019 року.

Рішення №1400 Про надання матеріальної допомоги громадянам району.

Рішення №1401 Про зняття з контролю рішень міської ради.

Рішення №1402 Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1056 «Про затвердження переліку об’єктів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за конкурсом  у 2019 році»

Рішення №1403 Про прийняття рішення про завершення процедури продажу через систему Прозоро, об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б)

Рішення № 1404 Про надання дозволу аукціонної комісії з продажу майна за аукціоном через систему «Прозоро – продажі та затвердження умов продажу нежитлових будівель ( теплиця та сарай) по вулиці Житомирська, 31  в м. Овруч

Рішення №1405 Про припинення права господарського відання  нерухомого майна (нежитлові будівлі теплиці)

Рішення №1406 Про внесення змін у рішення міської ради  №987 від 20.12.2018 року «Про передачу нерухомого майна (бюветів) комунальної власності Овруцької міської  територіальної громади  на баланс та господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

Рішення №1407 Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлові будівлі теплиці по вул. Житомирська,31,нежитлова будівля по вул.. М.Ващука,6 та частини 3/10 нежитлового приміщення  по вул. І.Богуна,33/1)

Рішення №1408 Про надання дозволу гр. Бойко О.П,  на приватизацію шляхом викупу  нежитлової будівлі по вулиці М.Ващука, 6

Рішення №1409 Про забезпечення демонтажу  нежитлової будівлі  у с. Шоломки по вул. Інтернаціональна, 2а

Рішення №1410 Про передачу майна  (автомобіля)   комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління відділу гуманітарних   питань Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Дитячій юнацькій спортивній школі Овруцької міської ради.

Рішення №1411 Про надання дозволу гр. Лук’янчук Н.В,  на приватизацію шляхом викупу частини 3/10,  нежитлового приміщення по вулиці І.Богуна, 33/1.

Рішення №1412 Про надання дозволу ОЗО «Овруцька гімназія ім. А.Малишка  Овруцької міської ради на передачу шиферу (б/в) Шоломківському ЗДО  Овруцької міської ради.

Рішення №1413 Про надання дозволу  КНП  «Овруцька міська лікарня»  Овруцької міської ради   на списання майна ( твердопаливний котел «Колві –А-700», двох вентиляторів подачі повітря, блоку управління котлом)

Рішення №1414 Про надання дозволу  ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів   № 4»   Овруцької міської ради   на списання майна  (металеві ємності)

Рішення №1415 Про надання дозволу  Виконкому   Овруцької міської ради   на списання майна ( комп’ютерна техніка)

Рішення №1416 Про надання дозволу на передачу майна  (комп’ютерної техніки)

Рішення №1417 Про припинення права оперативного управління  рухомого майна (автомобілів).

Рішення №1418 Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу

Рішення №1419 Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського старостинського округу

Рішення №1420 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №1421 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів

Рішення № 1422 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Рішення №1423 Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Рішення №1424 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Рішення № 1425 Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Рішення №1426 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №1427 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №1428 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №1429 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів

Рішення №1430 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  по вул. Василівська, 3 у м. Овручі

Рішення №1431 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с. Покалів Овруцького р-ну

Рішення №1432 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Рішення №1433 Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

Рішення №1434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «НЕВГОДІВСЬКЕ»

Рішення №1435 Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами»

Рішення №1436 Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1245 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

Рішення № 1437  Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах»

Рішення №1438 Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «ОВРУЦЬКА РАЙОННА ДРУКАРНЯ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Рішення №1439 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території

Рішення № 1440 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території

Рішення №1441 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Рішення №1442 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Рішення №1443 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою

Рішення №1444 Про надання дозволу ТОВ «Вінд Солар Енерджі» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, які розташовані на території Покалівського старостинського округу.

Рішення №1445 Про затвердження детального плану території

Рішення №1446 Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки

Рішення №1447 Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок

Рішення №1448 Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок

Рішення №1449 Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки

Рішення №1450 Про припинення договору оренди земельної ділянки

Рішення №1451 Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди

Рішення №1452 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Рішення №1453 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Рішення №1454 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Рішення №1455 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Рішення №1456 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Овруч по вул. Київська, 127.

Рішення №1457 Про припинення дії рішення №1100 від  14 березня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *