Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території, орієнтовною площею 0,1 га по вул. Тараса Шевченка, 58 у м. Овручі

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території, орієнтовною площею 0,1 га, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка розташована по вул. Тараса Шевченка, 58 у м. Овручі, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

Проект детального плану території, орієнтовною площею 0,1 га, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка розташована по вул. Тараса Шевченка, 58 у м. Овручі, з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» розроблено відповідно до рішення сесії Овруцької міської ради Житомирської області від 16.04.2019р. № 1251.

Проект детального плану території складається з 17 розділів та додатків.

Площа ділянки, охопленої детальним планом території, – 5,0 га;

Площа земельної ділянки, пропонованої для відведення під розміщення магазину та аптеки – 0,0215 га;

Загальна площа забудови на ділянці  – 162,3 м.кв;

Поверховість – 1 поверх;

Кількість працюючих – 5 осіб;

Тверде покриття – 100,0 м.кв;

Зелена зона – 70,0 м.кв.;

Тротуарна плитка – 100,0 м.кв.;

Контейнери для сміття – 2 м.кв;

Замовник: Виконавчий комітет Овруцької міської ради.

Розробник: ТОВ «ЛАН-ЛТД» Кваліфікаційні сертифікати: серія АА № 001926, серія  АА № 002019.

Ознайомлення з проектом детального плану території здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів у приміщенні Овруцької міської ради, кабінет №12.

Посадова особа виконавчого комітету Овруцької міської ради, яка відповідає за забезпечення організації розгляду пропозицій – Жук Сергій Петрович, начальник  відділу регулювання земельних відносин,  тел. 4-26-00.

Пропозиції також можуть надсилатися на адресу: вул. Тараса Шевченка, 43, м. Овруч та на електронну адресу  04053370@mail.gov.ua.

Офіційний веб-сайт Овруцької міської ради https://ovruch.in.ua/

Пропозиції громадськості подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення. Завершення розгляду пропозицій – 15.07.2019р.

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, яка розташована у м. Овручі по вул. Відродження, 11, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування закладів освіти» на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відбудеться в залі засідань приміщення Овруцької міської ради 17.07.2019 р. о 10.30 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=