На Овруччині відбувся перший фестиваль “Круті педалі”

Задля розвитку туризму Овруцької громади та покращення її екологічного стану, в рамках Днів Сталої Енергії, які були оголошені в громаді з травня місяця по червень місяць 2019 року та до Міжнародного дня захисту дітей був організований та проведений фестиваль  «Круті педалі».

В рамках Велодня відбулися змагання, призовий фонд – 4 велосипеди від Народного депутата України Володимира Юрійовича Арешонкова.

Серед наймолодших поціновувачів  велосипедної їзди, у номінації «Велоняшки» переможці:  «Вело пан» – Невмержицький Олександр, «Вело пані» – Рубченко Поліна, переможець у номінації середньої групи «Юніор – Куровець Артем, у категорії дорослі перемогу здобув – Івашко Віктор.

Маршрут для дорослих мав протяжність 35 м. Велосипедисти стартували з площі Свободи м. Овруч та мали 7 пунктів призначення. Згідно розробленого маршруту, який частково проходив по Овруцько-Словечанському кряжу. Прийнявши участь у велопробігу  «Погнуті колеса» учасники не тільки мали змогу насолодитися прекрасними краєвидами нашої місцевості, а й відкрити для себе новий світ Поліського краю.

Учасників велопробігу чекала несподівана та захоплююча, з крутими спусками, підйомами та перешкодами траса.

За словами всіх учасників свята вони отримали величезне задоволення від фестивалю «Круті педалі».

Тож, запрошуємо всіх охочих відвідати Овруцьку громаду та поринути в атмосферу Поліського краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *