Протокол засідання 29-ї сесії VII скликання (І пленарне засідання)

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирської області

ПРОТОКОЛ

Двадцять дев`ятої   сесії VII скликання
(І пленарне засідання)

Від  21 травня   2019 року

Всього обрано депутатів       – 34 чол.

Присутніх на сесії                  – 26  чол. (список додається)

Засідання  двадцять дев`ятої   сесії (І пленарне засідання)  відкрив міський голова Коруд І.Я., в роботі сесії прийняв участь голова районної ради Китиця В.В. та Народний депутат України Арешонков В.Ю.

Секретаріат у складі депутатів міської ради:

Кисіля В.Л.

Гаєвського В.В.

Ломаки В.М.

Лічильна комісія у складі депутатів міської ради:

Мальцева М.А.

Мороза Л.М.

Шерина М.В.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується порядок денний:

 1. Про внесення змін до міського бюджету 2019 року.
 2. Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.

                                         Інформує: Рибинська Н.М.- заступник  міського голови.

 1. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Бондарівського старостинського округу.
 2. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великофоснянської  старостинського округу.
 3. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великохайчанської  старостинського округу.
 4. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великочергнігівської старостинського округу
 5. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Гошівського  старостинського округу
 6. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Зарічанського  старостинського округу.
 7. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Кирданівського  старостинського округу.
 8. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу.
 9. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Норинського  старостинського округу.
 10. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Підрудянського   старостинського округу.
 11. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Піщаницького  старостинського округу.
 12. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Покалівського старостинського округу
 13. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Раківщинського  старостинського округу.
 14. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського  старостинського округу.
 15. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Черепинського  старостинського округу.
 16. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського  старостинського округу.
 17. Про відмову у наданні дозволу ФГ «Попових» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 18. Про відмову в погодженні Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирський області надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 19. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про звернення депутатів міської ради.
 21. Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 22. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 23. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарств.
 26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 29. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 30. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 32. Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах   оренди
 33. Про передачу у постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги
 34. Про передачу у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги
 35. Про надання в оренду земельних ділянок.
 36. Про надання в оренду земельної ділянки.
 37. Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 40. Про затвердження детального плану території.
 41. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1071 «Про надання дозволу гр. Бойцовій Т. М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди»
 42. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1261 «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва»
 43. Про внесення змін до додатку №1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 44. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами.
 45. Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки
 46. Про розроблення схеми планування території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади
 47. Про подання клопотання про створення об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення
 48. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 49. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 50. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 51. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 52. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 56. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 57. Про продовження строку дії договорів оренди землі.
 58. Про узгодження протоколу розбіжностей щодо умов договорів оренди земельних ділянок, що передбачені для передачі на умовах оренди ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» відповідно до рішення 25 сесії VІІ скликання від 14.03.2019 р. № 1144 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду»

                                                                 Інформує: Жук С.П.- начальник відділу.

 1. Звіт  про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 3. Про затвердження Програми управління місцевим боргом міського бюджету на 2019-2023 роки.
 4. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2019 році.

                                Інформує: Рибинська Н.М.- заступник з фінансових питань.

 1. Про встановлення ставки єдиного податку на території Овруцької об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.
 2. Про податок на майно  на території Овруцької  об’єднаної територіальної громади та встановлення ставок податку на 2020 рік.
 3. Про затвердження положення про порядок справляння туристичного збору на території Овруцької ОТГ та встановлення ставок на 2020 рік.

Інформує: Павлушенко Л.Л.- спеціаліст міської ради.

 1. Про затвердження та передачу проектно – кошторисної документації.
 2. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області.

                              Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»                                        

 1. Про хід виконання Програми оздоровлення і відпочинку дітей Овруцької ОТГ на 2018-2020 роки.
 2. Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді за 2018 – 2019 навчальний рік.
 3. Про затвердження в новій редакції Статуту Норинського закладу

загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської

області.

 1. Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.

                                          Інформує: Гуз В.М.- заступник начальника з  

                                                                              гуманітарних питань.

Різне:

 • Звернення голови ради асамблеї старшокласників ЗЗСО №3.
 • Звернення депутата міської ради Давидюк Ю.В. щодо переголосування рішення №1272 та щодо відповідності Кисіля В.Л. відповідності займаній посаді.
 • Звернення Гуденка О.Д. щодо рішення № 1272.
 • Доповідна Дєдух І.М. щодо переголосування рішення №1244
 • Звернення депутатів міської ради.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується регламент пленарного засідання:

 • для інформації по питаннях                       – до 10 хвилин
 • для виступів – до 5 хвилин

І пленарне засідання сесії міської ради завершити за 4  години.

За пропозиціями депутатів Гуденка О.Д. та Кисіля В.Л. три звернення Різного було перенесено на початок сесії, а саме:

 • Звернення депутата міської ради Давидюк Ю.В. щодо переголосування рішення №1272 та щодо відповідності Кисіля В.Л. відповідності займаній посаді.
 • Звернення голови ради асамблеї старшокласників ЗЗСО №3.
 • Звернення Гуденка О.Д. щодо рішення № 1272.
 • Доповідна Дєдух І.М. щодо переголосування рішення №1244,

але розглянуті були тільки перші два.

ВИСТУПИЛИ:  Давидюк Ю.В.,  депутат міської ради, яка за  станом здоров`я слово надала Михайлевській І.В. –заступнику голови районної ради, яка зачитала звернення Давидюк Ю.В. всім присутнім депутатам, яка проінформувала,  що вона є членом організації рівні можливості і тому вирішила прийняти участь у обговоренні даного питання.

Кисіль В.Л.- депутат міської ради, який надав змістовні пояснення стосовно ситуації, яка склалась.

Маркиш М.В. –директор сільського будинку культури с.Норинськ.

Комаревич С.В.-депутат міської ради, який виступив та роздав всім присутнім Регламент роботи міської ради.

Коруд І.Я.- міський голова, який запропонував засідання постійних депутатських комісій проводити в залі засідань та проводити відеофіксацію.

Левківський П.І.- депутат міської ради, який також підтримав звернення Давидюк Ю.В.

Голосували за звернення Давидюк Ю.В., щодо невідповідності Кисіля В.Л. посаді голови постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Рішення по даному питанню не прийнято.

Відомість додається стор._____

         СЛУХАЛИ:

 1. Про внесення змін до міського бюджету 2019 року.
 2. Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.

                                         Інформує: Рибинська Н.М.- заступник  міського голови.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1293  «Про внесення змін до  міського бюджету 2019 року.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1294  «Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: Земельні питання:

 1. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Бондарівського старостинського округу.
 2. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великофоснянської  старостинського округу.
 3. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великохайчанської  старостинського округу.
 4. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великочергнігівської старостинського округу
 5. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Гошівського  старостинського округу
 6. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Зарічанського  старостинського округу.
 7. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Кирданівського  старостинського округу.
 8. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу.
 9. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Норинського  старостинського округу.
 10. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Підрудянського   старостинського округу.
 11. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Піщаницького  старостинського округу.
 12. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Покалівського старостинського округу
 13. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Раківщинського  старостинського округу.
 14. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського  старостинського округу.
 15. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Черепинського  старостинського округу.
 16. Про розгляд протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського  старостинського округу.
 17. Про відмову у наданні дозволу ФГ «Попових» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства .
 18. Про відмову в погодженні Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирський області надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 19. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 20. Про звернення депутатів міської ради.
 21. Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 22. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 23. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарств.
 26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 29. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 30. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 32. Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах   оренди.
 33. Про передачу у постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги
 34. Про передачу у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
 35. Про надання в оренду земельних ділянок.
 36. Про надання в оренду земельної ділянки.
 37. Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 40. Про затвердження детального плану території.
 41. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1071 «Про надання дозволу гр. Бойцовій Т. М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди»
 42. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1261 «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва»
 43. Про внесення змін до додатку №1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 44. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами.
 45. Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки
 46. Про розроблення схеми планування території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади
 47. Про подання клопотання про створення об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення
 48. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 49. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 50. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 51. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 52. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.
 56. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 57. Про продовження строку дії договорів оренди землі.
 58. Про узгодження протоколу розбіжностей щодо умов договорів оренди земельних ділянок, що передбачені для передачі на умовах оренди ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» відповідно до рішення 25 сесії VІІ скликання від 14.03.2019 р. № 1144 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду»

Виступив: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1295  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Бондарівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1296  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великофоснянського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1297  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великохайчанського  старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1298  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Великочернігівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1299  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Гошівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1300  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Зарічанського  старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1301  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Кирданівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1302  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Невгодівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1303  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Норинського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1304  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Підрудянського  старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1305  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Піщаницького старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1306  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Покалівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1307  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Раківщинського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1308  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1309  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Черепинського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1310  «Про розгляд  протоколів проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення  земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Шоломківського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1311  «Про відмову у  наданні дозволу ФГ «Попових» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1312  «Про відмову в погодженні Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирський області надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1313  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1314  «Про звернення депутатів міської  ради Голові Житомирської ОДА Гундичу І.П.. прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1315  «Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1316  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1317  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1318  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1319 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарств». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1320 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1321 «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1322 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності)». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1323 «Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1324 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1325 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1326 «Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1327 «Про передачу у постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1328 «Про передачу у постійне користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1329 «Про надання в оренду земельних ділянок ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1330 «Про надання в оренду земельних ділянок ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1331 «Про припинення права оренди та надання в оренду земельних ділянок». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1332 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1333 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1334 «Про затвердження  детального плану території». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1335 «Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 25.01.2019 року № 1071 «Про надання дозволу гр. Бойцовій Т. М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1336 «Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.04.2019 року № 1261 «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1337 «Про внесення змін до додатку №1 рішення Овруцької міської ради від 12.03.2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1338 «Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1339 «Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на частину земельної ділянки». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1340 «Про розроблення схеми планування території  Овруцької міської об’єднаної територіальної громади». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1341 «Про подання клопотання про створення об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1342 «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1343 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1344 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1345 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1346 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1347 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1348 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1349 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  за межами с. Покалів, Овруцького р-ну.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1350 «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1351 «Про продовження   строку дії договорів оренди землі. ». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1352 «Про узгодження протоколу розбіжностей щодо умов договорів оренди земельних ділянок, що передбачені для  передачі на умовах оренди ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» відповідно до рішення 25 сесії VІІ скликання від 14.03.2019 р. № 1144 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду». прийнято.

Додається, стор. _________

            Виступив Народний депутат України Арешонков В.Ю.

СЛУХАЛИ:

 1. Звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 3. Про затвердження Програми управління місцевим боргом міського бюджету на 2019-2023 роки.
 4. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2019 році.

                                Інформує: Рибинська Н.М.- заступник з фінансових питань.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1353 «Звіт  про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1354 «Про затвердження розпоряджень міського голови.». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1355 «Про затвердження Програми управління місцевим боргом міського бюджету на 2019-2023  роки». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1356 «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2019 році». прийнято.

Додається, стор. _________

Виступили учні ЗЗСО №3, які зачитала звернення  голови ради асамблеї старшокласників ЗЗСО №3. (Додається).

Інформацію по даному питанню викладеному у зверненні надав заступник відділу з гуманітарних питань Гуз В.М.

СЛУХАЛИ:

 1. Про встановлення ставки єдиного податку на території Овруцької об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.
 2. Про податок на майно  на території Овруцької  об’єднаної територіальної громади та встановлення ставок податку на 2020 рік.
 3. Про затвердження положення про порядок справляння туристичного збору на території Овруцької ОТГ та встановлення ставок на 2020 рік.

Інформує: Павлушенко Л.Л.- спеціаліст міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1357 «Про встановлення ставки єдиного податку на території Овруцької об’єднаної  територіальної громади  на 2020 рік». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1358 «Про податок на майно  на території Овруцької  об’єднаної територіальної  громади та встановлення ставок податку на 2020 рік». прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1359 «Про затвердження положення про порядок справляння туристичного збору на території Овруцької ОТГ та встановлення ставок на 2020 рік». прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 1. Про затвердження та передачу проектно – кошторисної документації.
 2. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області.

                              Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1360 «Про затвердження та передачу проектно – кошторисної документації»   прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1361 «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області»   прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 1. Про хід виконання Програми оздоровлення і відпочинку дітей Овруцької ОТГ на 2018-2020 роки.
 2. Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді за 2018 – 2019 навчальні роки.
 3. Про затвердження в новій редакції Статуту Норинського закладу

загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської

області.

 1. Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва

                                          Інформує: Гуз В.М.- заступник начальника з 

                                                                              гуманітарних питань

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1362 «Про хід  виконання Програми оздоровлення і відпочинку дітей  Овруцької ОТГ на 2018-2020 роки.»   прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1363 «Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді за 2018 – 2019 навчальні роки»   прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1364 «Про затвердження в новій редакції Статуту Норинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської області.»   прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 21.05.2019 року  №1365 «Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.»   прийнято.

Додається, стор. _________

            У зв`язку з відсутністю кворуму депутатів  міський голова Коруд І.Я. оголосив перерву та не закрив 29 сесію міської ради.

Міський голова                                                                    І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=