Звернення депутатів Овруцької міської ради. (28.06.19р)

Голові Житомирської ОДА
Гундичу І.П.
Керівнику служби                                
автомобільних доріг України
Славоміру Новаку
Керівнику служби                                
автомобільних доріг в                    
Житомирської області

Савченку Г.В.

Звернення депутатів Овруцької міської ради.

Звертаємось до Вас від імені Овруцької громади та сподіваємось на порозуміння і підтримку.

Неодноразово Овруцька міська рада зверталася з болючим питанням щодо проведення ремонту доріг, особливо:

Мамеч – Велика Чернігівка через Богданівку;

Раківщина –Велика Фосня;

Поліське – Павловичі – Мишковичі;

Піщаниця- Мочульня,  дані автодороги включені до переліку доріг, які планується відремонтувати в 2019 році  та включені до стратегії розвитку Житомирської області.

Цими дорогами  забезпечується в т. ч. і під’їзд дітей до шкіл, в Овруцькій ОТГ їх є 17. Шкільні автобуси, проїхавши по таких дорогах, раз по раз ставали на ремонт, виникало питання як довозити дітей на тому маршруті, де відсутній транспорт. А скоро знову почнеться новий навчальний рік.

Треба розуміти і те, що виконуючи Закон України «Про добровільне об’єднання» мешканці 69 населених пунктів з центром у м. Овруч, а це майже 37 тис. чоловік, утворили нову адміністративну одиницю – Овруцьку ОТГ, сподіваючись на те, що врешті решт будуть вирішуватись реальні потреби жителів, бачення проблем їх очима, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів. До громади передано всю первинну і вторинну медицину, а це 67 ФАПів, 17 амбулаторій, центральна лікарня, поліклініка, діагностичне відділення. Заклади освіти – 18 ЗОШ та 16 ДНЗ, Мала академія народних мистецтв та ремесел, Центр дитячо – юнацької творчості. Заклади культури – 31 бібліотека, 23 клуби, 14 Будинків культури, Музична школа, Дитячо – юнацька спортивна школа, Художня школа.

Хочеться зазначити, що метою державнoї регіональнoї політики є створення умов для підвищення конкурентоспроможності регіонів, стимулювання сталого економічного зростання та зменшення диспропорцій у розвитку регіонів.

А як же можна розвивати територію, коли хто б не приїхав до нашої ОТГ, акцентують увагу на жахливий стан доріг ?!

У разі не виконання вимог, щодо ремонту доріг, жителі Овруцької ОТГ будуть змушені до застосування більш кардинальних дій та заходів і відстоювати свої права на комфортне пересування дорогами об’єднаної територіальної громади.

Завчасно дякую за розуміння та сподіваюсь на вирішення питання.

З повагою,

Овруцький міський голова                                                       І.Я.Коруд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=