Протокол засідання 29-ї сесії VII скликання (ІІ пленарне засідання)

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирської області

ПРОТОКОЛ

Двадцять дев`ятої   сесії VII скликання

(ІІ пленарне засідання)

Від  23 травня   2019 року

Всього обрано депутатів       – 34 чол.

Присутніх на сесії                  – 19  чол. (список додається)

 

Засідання  двадцять дев`ятої  сесії (ІІ пленарне засідання)  відкрив міський голова Коруд І.Я.

Секретаріат у складі депутатів міської ради:

Кисіля В.Л.

Гаєвського В.В.

Ломаки В.М.

Лічильна комісія у складі депутатів міської ради:

Мальцева М.А.

Мороза Л.М.

Шерина М.В.

Секретар ради Дєдух І.М. проінформувала, що питання Різного знято з розгляду.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується

порядок денний:

 1. Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.
 2. Про передачу майна з балансу КП «Овруч» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.
 3. Про передачу майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 4. Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.

                     Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГ міської ради.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2018 року № 711  «Про затвердження Регламенту та Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради»

 Інформує: Шевцова О.І.- начальник ЦНАП міської ради

 1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади».

                                   Інформує:  Юрківська О.В.- юрист міської ради.

 1. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
 2. Про зняття з контролю рішень міської ради.

                                    Інформує: Дєдух І.М.- секретар ради.

Комунальні питання:

 1. Про передачу майна   комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної   територіальної громади з балансу Овруцької міської ради  на  баланс та оперативне управління  відділу житлово – комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради (автомобіль Газ-2217 Соболь).
 2. Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади № 6 по вул. Новогачищанська в м. Овруч
 • Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади № 2а по вул. Інтернаціональна у с. Шоломки, Овруцького району, Шоломківського старостинського округу (нежитлова будівля бані).
 1. Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля по вул. Т.Шевченка,55/39-Б,частини нежитлового приміщення (боксів) по вул. Прикордонна, 22
 2. Про надання дозволу гр. Помінчуку С.І, на приватизацію шляхом викупу нежитлової будівлі по вулиці Тараса Шевченка, 55/39-Б
 3. Про надання дозволу гр. Шваб Т,М, на приватизацію шляхом викупу частини нежитлового приміщення по вулиці Прикордонна, 22
 1.  Про прийняття рішення про викуп об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б).

                                          Інформує: Макаревич С.В.- начальник відділу.                                   

 1.  Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 1. Про звернення депутатів міської ради.

                                                   Інформує: Коруд І.Я.- міський голова.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується регламент пленарного засідання:

 • для інформації по питаннях                       – до 10 хвилин
 • для виступів – до 5 хвилин

ІІ пленарне засідання сесії міської ради завершити за 0,5 години.

СЛУХАЛИ: 1.Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених  кошторисних розрахунків вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.

 1. Про передачу майна з балансу КП «Овруч» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.
 2. Про передачу майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 3. Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.

                     Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГ міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1366  «Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених  кошторисних розрахунків вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1367  «Про передачу майна з балансу КП «Овруч» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1368  «Про передачу майна з балансу КП «Відродження» Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1369 «Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2018 року № 711  «Про затвердження Регламенту та Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради»

 Інформує: Шевцова О.І.- начальник ЦНАП міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1370  «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2018 року № 711  «Про затвердження Регламенту та Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади».

                                   Інформує:  Юрківська О.В.- юрист міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1371  «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади».» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги громадянам.

Про зняття з контролю рішень міської ради.

                                    Інформує: Дєдух І.М.- секретар ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1372  «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міської ради» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року  №1373  «Про зняття з контролю окремих рішень міської ради» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: Комунальні питання:

 • Про передачу майна   комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної   територіальної громади з балансу Овруцької міської ради  на  баланс та оперативне управління  відділу житлово – комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради (автомобіль Газ-2217 Соболь).
 • Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади   № 6 по вул. Новогачищанська в м. Овруч
 • Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади № 2а по вул. Інтернаціональна у с. Шоломки, Овруцького району, Шоломківського старостинського округу (нежитлова будівля бані).
 • Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля по вул. Т.Шевченка,55/39-Б,частини нежитлового приміщення (боксів) по вул. Прикордонна, 22
 • Про надання дозволу гр. Помінчуку С.І, на приватизацію шляхом викупу   нежитлової будівлі по вулиці Тараса Шевченка, 55/39-Б
 • Про надання дозволу гр. Шваб Т.М. на приватизацію шляхом викупу частини   нежитлового приміщення по вулиці Прикордонна, 22
 • Про прийняття рішення про викуп об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б).

                                          Інформує: Макаревич С.В.- начальник відділу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1374 «Про передачу  майна   комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної   територіальної громади з балансу Овруцької міської ради  на  баланс та оперативне управління  відділу житлово – комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради (автомобіль Газ-2217 Соболь) прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1375 «Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької  міської об’єднаної територіальної громади   № 6 по вул. Новогачищанська в м. Овруч» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1376 «Про списання нежитлового будинку комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади   № 2а по вул. Інтернаціональна у с. Шоломки, Овруцького району, Шоломківського старостинського округу (нежитлова будівля бані)» прийнято

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1377 «Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля по вул. Т.Шевченка,55/39-Б,частини нежитлового приміщення (боксів) по вул. Прикордонна, 22 » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1378 «Про надання дозволу гр. Помінчуку С.І,  на приватизацію шляхом викупу   нежитлової будівлі по вулиці Тараса Шевченка, 55/39-Б » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1379 «Про надання дозволу гр. Шваб Т.М.  на приватизацію шляхом викупу частини   нежитлового приміщення по вулиці Прикордонна, 22 » прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1380 «Про прийняття рішення про викуп об’єкта малої приватизації (нежитлова будівля м. Овруч, вул. Ващука,4б)» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.

Про звернення депутатів міської  ради.

                                                   Інформує: Коруд І.Я.- міський голова.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1381 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 23.05.2019 року №1382 «Про звернення

депутатів міської  ради до Президента України Зеленського В.О., Прем`єр

Міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради Парубію А.В.

Народного депутата України  Арешонкова В.Ю., в.о. обов`язки голови

Державного агентства  автомобільних доріг України С.Новаку, керівника

служби автомобільних доріг у Житомирській  області Савченку Г.В.» прийнято.

Додається, стор. _________

Міський голова                                                                                        І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=