ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ ОВРУЦЬКОЇ ОТГ

Сьогодні наша громада прямує за курсом енергозбереження та покращення стану навколишнього природнього середовища. Постійно здійснюються інформаційно – просвітницькі заходи та навчання з питань захисту навколишнього середовища, енергозбереження та поводження з твердими побутовими відходами, виконавчим комітетом та депутатами ради приймаються рішення, що затверджують певні заходи та кроки, які можуть допомогти у досягнені поставленої мети.

Відтак, Овруцька ОТГ стала підписантом Угоди мерів та учасником проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», в результаті чого був написаний План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Овруцької об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки, який визнано одним з кращих серед громад – учасників проекту. На офіційній сторінці Овруцької міської ради на сайті Угоди мерів відтепер є статус «ACTION PLAN SUBMITTED», що свідчить про офіційну позицію представлення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Овруцької ОТГ.

Наступним  кроком до схвалення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату нашої громади Європейським союзом є його представлення у Брюселі, яке проходить в даний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *