Рішення №1333 від 21 травня 2019 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять девята сесія                                              VІІ  скликання

Від 21 травня 2019 року     № 1333

Про надання дозволу на розробку

проекту детального плану території

Розглянувши клопотання заступника начальника головного управління національної поліції в Житомирській області А. М. Мамульчика про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою проведення реконструкції адміністративної будівлі з підвалом під чотирьохквартирний житловий будинок, керуючись ст. 16, ст. 19, ч.3 ст. 21, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 20.05.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території площею 0,3727 га, кадастровий номер 1824210100:01:012:0160, з метою проведення реконструкції адміністративної будівлі з підвалом під чотирьохквартирний житловий будинок, яка розташована у м. Овручі.
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», Головне управління національної поліції в Житомирській області – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів Головного управління національної поліції в Житомирській області.
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради оприлюднити у двотижневий строк прийняте рішення в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                 І. Я. Коруд

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=