Проект рішення “Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді за 2018 – 2019 навчальний рік”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев`ята сесія                                                           VII скликання

Від  21 травня 2019 року             №_

Про нагородження обдарованих
та талановитих дітей по міській
Програмі підтримки обдарованої
учнівської молоді за 2018 – 2019

навчальний рік

На виконання Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради, затвердженої Рішенням дев’ятої  сесії VII скликання Овруцької міської ради від 16.03.2017 №403, Положенням про стипендію Овруцької міської ради «Обдарованість», затвердженим рішенням сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017р. №710 та з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді громади, підтримки обдарованих та талановитих дітей, враховуючи листи відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради, Овруцького професійного ліцею, рекомендації постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Овруцькій міській раді, Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради виплатити грошові винагороди дітям за результатами їх участі у обласних та всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, а також за активну участь у обласних конкурсах та педагогічним працівникам згідно додатку (Додаток 1).
  2. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради відзначити випускників закладів освіти, які нагороджені золотою або срібною медалями, випускників Професійного ліцею, які отримують диплом, атестат з відзнакою грошовими винагородами в розмірі 1000 грн.
  3. Начальнику відділу фінансів Шурло Т.М. передбачити видатки на

виконання заходів вищевказаної Програми.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань Овруцької міської ради Рибинську Н.М. та на начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Сергійчука М.М.

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=