Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» з 06 травня по 10 травня 2019 року

Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради

з 06 травня по 10 травня 2019 року

Розпочато заміну водопровідних мереж по вул. Овруцькій та розпочато роботи з ремонту та підняття люків по вул. Г. Майдану 42, 44, 46, Відродження, 25, 27.

Проводилися роботи з облаштування нових свердловин на ВНС № 1 та ВНС № 2. На свердловині № 14 ВНС № 1 замінено засувку.

Проводилися ремонтно-профілактичні роботи на ВНС № 1 та ВНС №  2, а також поточні роботи з обслуговування свердловин, профілактика та ремонт технічного обладнання.

На території очисних споруд проводилися роботи з благоустрою, зокрема прибирання території та косіння.

Проводилися поточні роботи з прочищення аерофільтра та шнека. Проведено ремонт засувки на насосі № 11 насосної станції на очисних спорудах. Замінено ущільнючу резинку на насосі № 2 на КНС по вул. Білоруській.

Працівниками очисних споруд проводилися роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та каналізаційних насосних станцій з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                                     О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=