Рішення №1285 від 08 травня 2019 року “Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської територіальної громади з балансу та оперативного управління Овруцької центральної районної лікарні на баланс  та оперативне управління КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області (металобрухт).”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Двадцять восьма  сесія                                                  VII скликання

Від   8 травня       2019 року  № 1285

Про передачу майна комунальної
власності Овруцької міської
територіальної громади з балансу
та оперативного управління
Овруцької центральної районної лікарні
на баланс  та оперативне управління
КНП «Овруцька міська лікарня
Овруцької міської ради

Житомирської області (металобрухт).

Розглянувши лист КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області від 02.05.2019 року, №762 «Про передачу металобрухту», з метою оприбуткування та реалізації металобрухту, керуючись ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  комісії  міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати майно  (металобрухт)  з балансу та оперативного управління Овруцької центральної районної лікарні  на баланс та оперативне управління КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області, загальною масою згідно актів списання  – 6 020 кг (шість тон двадцять кг), отриманого в результаті списання Овруцькою ЦРЛ на підставі рішення дев’ятнадцятої сесії Овруцької міської ради від 15 листопада 2018 року, №868 та двадцять третьої сесії  від 25 січня 2019 року, №1058, а саме:

– водогрійний котел КСВ – 1,0»ВК-22» – 1800.00 кг

– водогрійний котел Факел  – 08,ЛЖ-0.63 ТМ» – 4100.00 кг

– газорозподільного вузла ГРВ – 100  – 120.00 кг

  1.   Відділу бухгалтерського обліку Овруцької центральної районної лікарні  та відділу бухгалтерського обліку КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області, підготувати акт прийому-передачі та забезпечити передачу майна в установленому законодавством порядку.
  2. Затвердити акт приймання – передачі нерухомого майна ( металобрухту) акт додається.
  3. КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області для покращення своїй матеріально технічної бази реалізувати металобрухт, оприбуткувати та використати кошті на придбання необхідного інвентарю для покращення надання медичних послуг.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій та директора КНП «Овруцька міська лікарня Овруцької міської ради Житомирської області  (Шубан В.Г.)

Міський голова                                                          І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=