Рішення №1283 від 08 травня 2019 року “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована по вул. Київська, 127”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять восьма   сесія                                                                      VІІ  скликання

Від  08  травня  2019 року     №1283

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо поділу земельної ділянки,

яка розташована по вул. Київська, 127

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. про необхідність надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Київська, 127 у м. Овруч з метою формування земельних ділянок для будівництва амбулаторії та  обслуговування нежитлових будівель належних на праві власності Овруцькій міській територіальній громаді, керуючись ст.12, ст.79-1, ст.122, ст.125, ст.126 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 08.05.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.     Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 2,5472  га, яка розташована за адресою м.Овруч, вул. Київська, 127, кадастровий номер: 1824210100:01:009:0114, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

  1. Виконавчому комітету Овруцької міської ради звернутись до землевпорядної організації для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, вказаної у п. 1 даного рішення, погодити відповідно до діючого земельного законодавства і представити на розгляд чергової сесії.

Міський голова                                                            І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=