Рішення №1281 від 08 травня 2019 року “Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок для поновлення договору оренди «Овруцький щебеневий завод Гомельського міського шляхового будівельно-ремонтного тресту» на території Бондарівського старостинського округу (за межами населеного пункту)”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять восьма  сесія                                                      VІI  скликання

Від  08 травня 2019 року                 № 1281

Про  затвердження  технічної документації
по    визначенню    нормативної    грошової
оцінки  земельних ділянок  для  поновлення
договору   оренди  « Овруцький  щебеневий
завод   Гомельського   міського    шляхового
будівельно-ремонтного тресту » на території
Бондарівського старостинського округу  (за

межами населеного пункту)

Розглянувши технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 30,8559 га для поновлення договору оренди «Овруцькому щебеневому заводу Гомельського  міського шляхового будівельно-ремонтного тресту», землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, що знаходиться на території Бондарівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту), кадастровий номер 1824280600:08:000:0001, розроблену ТОВ «ЗЕМПРОКОНСАЛТИНГ», з метою забезпечення надходжень від плати за землю і сприяння розвитку земельних відносин в громаді, керуючись ст. 12, 201 Земельного кодексу України, п. 271.2 ст. 271, ст. 288, ст. 289 Податкового кодексу України, ст.18, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 08.05.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 30,8559 га для поновлення договору оренди «Овруцькому щебеневому заводу Гомельського  міського шляхового будівельно-ремонтного тресту», землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, що знаходиться на території Бондарівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту), кадастровий номер 1824280600:08:000:0001.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки загальною площею 30,8559 га для поновлення договору оренди «Овруцькому щебеневому заводу Гомельського  міського шляхового будівельно-ремонтного тресту», землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, що знаходиться на території Бондарівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту), кадастровий номер 1824280600:08:000:0001, підлягає щорічній індексації відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Відділу інформаційних технологій виконавчого комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення  у двотижневий строк в засобах масової інформації, на веб-сторінці Овруцької міської ради та надати інформацію до  Овруцького відділення ГУ ДФС у Житомирській області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ з фінансових питань виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Міський голова                                                        І. Я. Коруд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=