Рішення №1278 від 08 травня 2019 року “Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності, укладеного з КП «КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять восьма   сесія                                                    VІІ скликання

Від  08 травня 2019 року  № 1278

Про припинення договору
про встановлення строкового
особистого земельного сервітуту
на право розміщення тимчасової споруди
на земельну ділянку комунальної власності,

укладеного з КП «КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК»

Розглянувши звернення Голови ліквідаційної комісії КП«КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК» про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди, керуючись ст. 102 Земельного  кодексу  України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради від 08.05.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити з 20.05.2019 р. дію строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку, кадастровий номер 1824210100:01:013:0390, яка розташована по вул. Князя Олега, що був встановлений на підставі Договору від 19.12.2016 р. на користь КП «КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК».
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти з КП «КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК» угоду про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди.
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=