Рішення №1254 від 16 квітня 2019 року “Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста    сесія                                                                          VІI  скликання

Від  16 квітня  2019 року       № 1254

Про надання дозволу на виготовлення

експертної грошової оцінки земельної ділянки

Заслухавши інформацію провідного спеціаліста з юридичних питань відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Першко О. М., про необхідність  виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу її на земельних торгах  керуючись 21 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 16.04.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 1824210100:01:004:0488, яка розташована по вул. Героїв Майдану, площею 0,0060 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  з метою продажу її на земельних торгах.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради звернутись до суб’єкта оціночної діяльності для виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, погодити звіти відповідно до діючого земельного законодавства і представити на розгляд чергової сесії.

Міський голова                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=