Рішення №1252 від 16 квітня 2019 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста   сесія                                                                      VІІ  скликання

Від  16 квітня  2019 року    № 1252

Про надання дозволу на розробку
проекту детального плану території
та надання дозволу на розробку

проекту землеустрою

Розглянувши клопотання гр. Шевченко Н. М.  про надання дозволу на розробку детального плану території, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, ст. 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 16.04.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території орієнтовною площею 0,0952 га, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка розташована у м. Овручі, з “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” на “для будівництва і обслуговування будівель торгівлі”.
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», гр. Шевченко Н. М. – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів гр. Шевченко Н. М.
  4. Надати гр. Шевченко Наталії Михайлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, кадастровий номер 1824210100:01:004:0270, яка розташована у м. Овручі, площею 0,0952 га з “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» .
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=