Рішення №1250 від 16 квітня 2019 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста   сесія                                             VІІ  скликання

Від  16 квітня  2019 року     № 1250

Про надання дозволу на розробку
проекту детального плану території
та надання дозволу на розробку
проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши клопотання гр. Коротишової Р. П. про надання дозволу на розробку детального плану території, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, ст. 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 16.04.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території орієнтовною площею 0,0059 га, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка розташована по вул. Київська, 15, у м. Овруч Овруцького району, з “для будівництва та обслуговування будівель торгівлі” на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”.
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», гр. Коротишову Раїсу Павлівну – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів гр. Коротишової Р. П.
  4. Надати гр. Коротишовій Раїсі Павлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з “для будівництва та обслуговування будівель торгівлі” на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”, яка розташована у м. Овруч, по вул. Київська, 15, площею 0,0059 га.
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                               І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=