Рішення №1220 від 16 квітня 2019 року “Про переведення по бухгалтерському обліку  з розділу основних засобів  у розділ виробничих запасів (матеріалів)”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста сесія                                                                     VІІ скликання

від  16 квітня   2019 року       №1220

Про переведення по бухгалтерському обліку
з розділу основних засобів

у розділ виробничих запасів (матеріалів)

Розглянувши акт  приймання передачі з балансу комунального підприємства «Проектувальник» Овруцької міської ради на баланс та господарське відання комунального підприємства «Відродження» Овруцької міської ради основних засобів, керуючись ст. 26,   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Відродження» Овруцької міської ради на проведення певних дій з переведення по бухгалтерському обліку із розділу основних засобів  у розділ виробничих запасів ( матеріалів), а саме:

–  труби (с.Барвінкове)

–  замки навісні (с.Черепин, с.Черепинки, с.Коренівка)

–  набір  ключів (с.Норинськ)

–  таймер електричний розеточний (с.Норинськ)

  1. Бухгалтерії комунального підприємства «Відродження» Овруцької міської ради обрахувати та привести у відповідність до даного рішення всі необхідні дії.
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на КП «Відродження» – ( Казмерчук Т.П.)

 Міський голова                                                                             І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=