Рішення №1219 від 16 квітня 2019 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста сесія                                                                       VІІ  скликання

Від  16 квітня 2019 року            №1219

Про передачу майна з балансу
відділу житлово-комунального
господарства, благоустрою
Овруцької міської ради
в господарське відання
та на баланс КП «Відродження»

Овруцької міської ради.

З метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Відродження» Овруцької міської ради, керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради наступне майно:

– Каналопромивочна установка високого тиску – 1 штука, балансовою вартістю 1625000,00 грн..

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Відродження» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі зазначеного в п. 1 даного рішення майна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=